Baltarusiai Druskininkuose jaučiasi kaip namie

Turizmo paroda „Otdych“ balandžio 4-7 dienomis Minske vėl surinko norinčius sužinoti apie naujienas pasaulio turizmo rinkoje. Šioje parodoje Lietuvai atstovavo delegacija iš Vilniaus, Kauno, Druskininkų, Trakų, Klaipėdos, Anykščių ir kitų Lietuvos miestų.

„Į Druskininkus važiuoju visada pavasarį bei rudenį, kai kainos patrauklesnės. Mano poilsis trunka tris savaites. Tai optimalus laikas sustiprinti sveikatą, – pasakojo pensinio amžiaus turistė Alla iš Minsko. – Mano pasirinktoje sanatorijoje jau jaučiuosi kaip namie, net gydytojus pažįstų. Kai atvažiavau ketvirtą kartą, sanatorija apdovanojo mane, kaip ilgalaikę klientę, – įteikė dovanų kuponą gydomosioms procedūroms. Druskininkai – nuostabi vieta, jaučiuosi ten daug geriau, negu savo gimtos šalies kurortuose.“

Turistų iš Baltarusijos skaičius per paskutinį penkmetį išaugo dvigubai. 2011 m. Druskininkuose apsilankė 11 500 Baltarusijos gyventojų, o 2017 m. – jau 23 400. Siekdamas dar labiau suaktyvinti kaimynų srautą į mūsų kurortą, VšĮ Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras pradėjo reklaminę kampaniją Baltarusijos žiniasklaidoje. Pranešimai apie mūsų miesto paslaugas, renginius, nuolaidas ir naujienas bus rodomi plačiai auditorijai balandžio, gegužės, rugsėjo ir spalio mėnesiais. Pirmas toks straipsnis kovo 27 d. buvo publikuotas portale tut.by – jį perskaitė net 18 000 skaitytojų.

Turizmo parodoje „Otdych“ Druskininkams atstovavo Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro darbuotoja A. Kaciun/ Druskininkų TVIC archyvo nuotrauka

Apie Druskininkus – Ukrainos turizmo verslo atstovams

Kovo 27 d. LR ambasadoje Kijeve (Ukrainoje) Valstybinio Turizmo Departamento organizuotame renginyje buvo pristatytos Lietuvos turizmo galimybės ir naujienos.

Kartu su kitais Lietuvos turizmo verslo atstovais renginyje dalyvavo ir VšĮ Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro atstovas Povilas Gorelčenkas, kuris pristatė Druskininkų kurorto galimybes ir naujienas, sanatorinį-kurortinį gydymą, SPA, lankytinus objektus, organizuojamus renginius.

Šio renginio tikslas – paskatinti Lietuvos ir Ukrainos turizmo specialistų partnerystę; supažindinti kolegas iš Kijevo su patraukliausiomis Lietuvos turizmo vietomis, dar neatrastais gamtos bei kultūros paveldo objektais.

Renginio metu buvo pristatytos poilsio bei atostogų galimybės Lietuvoje, nepamiršta liko ir tradicinė šalies virtuvė. Renginio svečiai turėjo progą paragauti lietuviškos duonos, sūrių, tradicinių saldumynų.

Po pristatymo surengtoje kontaktų mugėje Ukrainos turizmo specialistai domėjosi Druskininkų turistinių objektų teikiamomis paslaugomis, kurorto naujovėmis, klausė, kaip patogiausia atvykti į kurortą ir ką svečiai čia gali veikti laisvalaikiu.

 

Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro informacija