Karolio Dineikos sveikatingumo parkas – tarsi žalioji pramogų oazė ir mažiems, ir dideliems (video)

Karolio Dineikos sveikatingumo parkas tampa viena mėgiamiausių druskininkiečių ir kurorto svečių poilsio vietų. Aktyvų laisvalaikį mėgstantiems lankytojai parke gali žaisti paplūdimio tinklinį ar stalo tenisą, įgauti žvalumo, mankštinantis bei naudojantis lauko treniruokliais. Kasdien čia galima sutikti besimankštinančius įvairaus amžiaus žmones, tarp jų – ir aktyviuosius Druskininkų senjorus. Kiekvieną pirmadienį, trečiadienį, penktadienį ir sekmadienį į nemokamas mankštas kviečia sveikos gyvensenos entuziastė Laimutė Butkevičienė.
Daug lankytojų sulaukia parke veikiantis kaskadinių maudyklių kompleksas – daugeliui maga pasimėgauti Ratnyčėlės versmėmis, panardinant jose vasaros karštį. Aerojonoterapijos paviljonas, krentančio vandens gaudesys, lauko terasa, skirta saulės vonioms – tai paprasti maži stebuklai, druskininkiečiams ir kurorto svečiams padedantys atgauti fizines ir dvasines jėgas.
Mažųjų parko lankytojų pamėgta žaidimų aikštelė, karstyklės – ne tik saugi, bet ir smagi vieta vaikams, besidžiaugiantiems atostogomis, trokštantiems susipažinti su naujais draugais ir sukaupti smagių vasaros įspūdžių.
O jeigu ieškote ramybės, tylos ir susiliejimo su gamta – K. Dineikos sveikatingumo parke tikrai rasite mėgiamą poilsio suolelį, pavėsinę ar tiesiog Jums mielą atokesnį, ramų parko kampelį Ratnyčėlės pakrantėje.
Parko pušų ir visomis vasaros spalvomis ir aromatais viliojančios augmenijos paunksmėje kiekvienas atras savo Druskininkus, į kuriuos norės sugrįžti ir vėl.
K. Dineikos sveikatingumo parke visi esate laukiami kasdien nuo 11 iki 19 valandos.

Filmavo Justinas Kyga ir Robertas Kisielius, vaizdo montažas – Justino Kygos