Ypatinga istorinė Verslo ir svetingumo profesinės karjeros centro Pietų Lietuvos filialo diplomų įteikimo šventė

Balandžio 14-ąją Verslo ir svetingumo profesinės karjeros centro (VESK) Pietų Lietuvos filiale surengtoje profesinio mokymo diplomų įteikimo ceremonijoje diplomai įteikti 104-iems profesinio mokymo mokiniams, baigusiems kirpėjo, konditerio, virėjo, apskaitininko, ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjo, socialinio darbuotojo padėjėjo, svečių aptarnavimo darbuotojo profesines mokymo programas.

Diplomų įteikimo šventės akimirkos / VESK archyvo nuotraukos

Būtent šie mokiniai savo Rugsėjo 1-ąją pasitiko profesinio mokymo centro „Žirmūnai“ Druskininkų filiale, o baigė VESK Pietų Lietuvos filiale, kuris pakeitė ne tik pavadinimą, bet ir dar labiau sustiprėjo, yra dar labiau pasirengęs išauginti savo srities profesionalus. Naujasis pavadinimas, o kartu ir prekės ženklas, tampa modernesnis, labiau atspindi profesinės karjeros centro įvaizdį, tikslus bei apibūdina pagrindines vertybes, kurios yra užkoduotos ir naujojo logotipo spalvose: geltona – svetingumas, mėlyna – verslumas, žalia – tvarumas. Pagrindinis tikslas, kad naujasis prekės ženklas atspindėtų karjeros centro ryžtą tobulėti bei taptų pirmu pasirinkimu žmonėms, norintiems įgyti ar keisti profesiją.

Iškilmingos šventės nuotaiką nuo pat pirmų minučių muzikiniais kūriniais sukūrė M. K. Čiurlionio meno mokyklos mokinys Eivinas Marcelis. Renginio vedėja, Kurorto profesijų skyriaus vedėja Aistė Fedaravičiūtė pasidžiaugė mokinių sėkme ir jų atsidavimu profesijai. VESK Pietų Lietuvos filialo direktorė Laimutė Vaitiekūnienė pasakė gražią ir labai motyvuojančią šventinę kalbą, kuria pasveikino absolventus, palinkėjo, kad diplomai jiems užaugintų sparnus. Taip pat ji padėkojo Druskininkų savivaldybės Švietimo skyriui bei verslo atstovams, kurie suteikia galimybę mokiniams atlikti praktikas. Prie padėkos žodžio verslo atstovams prisidėjo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jurgita Grigaitė, ji džiaugėsi, matydama tiek daug absolventų, palinkėjo jiems sėkmingo gyvenimo kelio.

Padėkos žodžių negailėjo ir patys absolventai, akcentuodami mokytojų atsidavimą ir profesionalumą. Jie džiaugėsi praktine patirtimi, kurią įgijo, besimokydami mokymo centre, čia sudarytomis sąlygomis dalyvauti įvairiuose renginiuose, konkursuose, čempionatuose, tai pat jie sakė įgiję daugiau pasitikėjimo savimi ir suradę erdvės atsiskleisti.

Visiems absolventams VESK Pietų Lietuvos filialo bendruomenė linki visokeriopos sėkmės!

VESK bendruomenė atsisveikina su absolventais ir kviečia prisijungti naujus mokinius. Prašymai mokytis pateikiami internetu – www.profesinis.lamabpo.lt

Jeigu Jums kyla klausimų, pildant prašymą LAMA BPO sistemoje, kviečiame atvykti į VESK Pietų Lietuvos filialą (Vilniaus al. 30, Druskininkai). Priėmimo klausimais konsultuojama kiekvieną darbo dieną nuo 9 iki 16 valandos.

Kviečiame drąsiai skambinti ir užduoti rūpimus klausimus tel. +370 603 79210

VESK Pietų Lietuvos filialo informacija