Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centro Druskininkų filiale mokiniams įteikti diplomai

Birželio 21-ąją VšĮ Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centro Druskininkų filiale (VŽDRMC) surengta profesinio mokymo diplomų įteikimo ceremonija. Šiais metais diplomus gavo 60 mokinių. Juos pasveikino VŽDRMC l. e. p. direktorė Vilma Pipiraitė, profesijos mokytojai, mokyklos bendruomenė, artimieji.

Diplomų įteikimo proga sveikinimo žodžiai ir palinkėjimai skambėjo masažuotojų, virėjų, siuvėjų, stalių, automobilių mechanikų profesinių mokymo programų absolventams. Daug gražių padėkos žodžių išsakė patys absolventai. Jie džiaugėsi praktine patirtimi, kurios įgijo, besimokydami mokymo centre, čia sudarytomis sąlygomis dalyvauti įvairiuose renginiuose, konkursuose, čempionatuose.

Profesijos mokytoja L. Radvilavičienė stažavosi Erfurte/VšĮ VŽDRMC Druskininkų filialo archyvo nuotrauka

Su pagyrimu centrą baigė 12 mokinių. Tai įrodo, kad visą mokymosi laikotarpį mokiniai mokėsi labai gerai bei jų įgytos kompetencijos buvo įvertintos aukštais balais. Džiugu, kad absolventai ne tik mokėsi profesijos dalykų, bet ir pasižymėjo įvairioje kultūrinėje, praktinėje veikloje ir buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.

Šiais metais masažuotojų profesinę mokymo programą baigė jau IV-oji laida. Kiekvienais metais VŽDRMC investuoja į masažuotojų programos kokybės tobulinimą – personalo kvalifikacijos kėlimą, naujos įrangos įsigijimą. Birželio mėnesį profesijos mokytoja Lina Radvilavičienė stažavosi Vokietijoje, aplankė Sveikatos priežiūros mokyklą Erfurte ir visas įgytas žinias centre pritaikys praktiškai, mokydama pagal naują masažuotojų modulinę profesinio mokymo programą. Planuojama investuoti į naują praktinę masažuotojų klasę ir taip sudaryti dar geresnes sąlygas tapti masažuotoju profesionalu.

Visiems absolventams VšĮ VŽDRMC Druskininkų filialo bendruomenė linki visokeriopos sėkmės!

Atsisveikindami su absolventais, kviečiame prisijungti naujus mokinius. Prašymai mokytis pateikiami internetu: www.profesinis.lamabpo.lt

IV-oji masažuotojų laida/VšĮ VŽDRMC Druskininkų filialo archyvo nuotrauka

Jeigu Jums kyla klausimų, pildant prašymą LAMA BPO sistemoje, kviečiame atvykti į VŽDRMC, (Vilniaus al. 30, Druskininkai). Priėmimo klausimais konsultuojama kiekvieną darbo dieną nuo 09.00 iki 16.00 val.

Kviečiame drąsiai skambinti ir užduoti rūpimus klausimus

tel. +370 679 70 770

VšĮ VŽDRMC Druskininkų

filialo informacija

Užsakymo Nr. MDR-211-01