Savivaldybėje lankėsi „Atgimimo“ mokyklos ketvirtokai

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybėje lankėsi „Atgimimo“ mokyklos ketvirtokų klasė kartu su mokytoja Violeta Vaitukevičiene. Artėjančios Vietos savivaldos dienos proga ketvirtokų klasė praleido pažintinę pilietiškumo pamoką savivaldybės patalpose.

Mokiniai turėjo galimybę pabendrauti su Druskininkų meru Ričardu Malinausku, kuris pristatė mokiniams vykdomus projektus, planuojamus darbus, supažindino su Tarybos veikla, kalbėjo apie mero pareigas ir atsakomybes bei administracijos specialistų darbą.

Pažintinės ekskursijos metu jaunieji druskininkiečiai pamatė, kur vyksta pasitarimai Druskininkams svarbiais klausimais, apsilankė Tarybos posėdžių salėje, o įdomiausia mažiesiems pasirodė galimybė apsilankyti mero darbo kabinete ir galimybė pasėdėti savivaldybės vadovo kėdėje – prie jos išsirikiavo nemaža eilė norinčiųjų.

Savivaldybė primena, kad ir kiti Druskininkų švietimo įstaigų mokiniai kartu su savo auklėtojomis gali kreiptis ir registruotis pažintinei pilietiškumo pamokai savivaldybėje.

Kontaktai: Živilė Stravinskaitė, tel. 8 (313) 55430 arba el. paštu zivile.s@druskininkai.lt

Druskininkų savivaldybėje lankėsi „Atgimimo“ mokyklos ketvirtokų klasė kartu su mokytoja/Rūtos Vitkauskaitės nuotrauka