„Ryto“ gimnazijos abiturientai surengė įsimintiną „Šimtadienį“

Praėjusį ketvirtadienį Druskininkų ,,Ryto“ gimnazijos abiturientai pakvietė paminėti ypatingą šventę – šimtadienį. „Eglės sanatorijos“ salėje susirinkęs gausus jaunuolių būrys neslėpė džiaugsmo bei nerimo – juk po 100 dienų jie žengs į mokyklą laikyti pirmojo egzamino.

Renginio vedėjai Ieva ir Dominykas priminė šios gražios šventės prasmę, visų dvyliktokų vardu nuskambėjo padėkos žodžiai ne tik mokytojams, auklėtojams, mokyklos vadovams, bet ir patiems artimiausiems – tėvams, seneliams bei globėjams. Abiturientus pasveikinimo ir mokyklos vienuoliktokai, jų įteiktas originalus kalendorius leis skaičiuoti dienas iki egzaminų pradžios.

49-osios laidos moksleiviai šventės metu žiūrovams padovanojo ne vieną įsimintiną pasirodymą. Visus susirinkusiuosius įspūdingais šokiais nustebino šokėjų grupė, kiekvieno dėmesį prikaustė dvyliktokių Viltės ir Ugnės šokis, visi abiturientai traukė dainas, kurios suvirpino ne vieno žiūrovo širdį. Moksleivių vaidinimai svečiams suteikė galimybę pasijusti kaip tikroje televizijos studijoje. Nuotaikingi pasirodymai nukėlė į tokias laidas kaip ,,Šeši nuliai milijonas“, „Ekstrasensų mūšis“, „Lietuvos talentai“, o žinių reportažai supažindino su mokyklos naujienomis bei aktualijomis. Šventinį vakarą mokyklos daina energingai pabaigę dvyliktokai tikisi, kad likusios dienos gimnazijoje prabėgs linksmai ir įsimintinai, o ruošimasis egzaminams bus lengvas ir nekels nerimo. Dėkojame „Eglės sanatorijai“ už galimybę organizuoti renginį jų patalpose. Taip pat tariame nuoširdų ačiū visiems, prisidėjusiems prie įsimintinos šventės.

Ieva Olšauskaitė,
„Ryto“ gimnazijos abiturientė