„Ryto“ gimnazijoje – „Gerumo akcija“

Kasmet „Ryto“ gimnazijoje organizuojama „Gerumo akcija“ vėl įgavo pagreitį. Prieš Kalėdas mokyklos bendruomenė aukojo produktus šventiniams sausainiams gaminti, o šie vėliau buvo pardavinėjami įvairiose miesto įstaigose: Mokymo centro „Žirmūnai“ Druskininkų filiale, Druskininkų savivaldybėje, VMI prie LR FM Deklaracijų tvarkymo skyriuje ir kitose.

„Ryto“ gimnazijoje organizuotoje „Gerumo akcijoje“ dalyvaujantys mokiniai aplankė senolius/„Ryto“ gimnazijos archyvo nuotrauka

Už sausainius gauti pinigai buvo paaukoti vyriausiems mūsų savivaldybės gyventojams – senoliams, kuriais rūpinasi Socialinės paramos skyrius.

Sausio šeštąją mokytoja Edita Nevulienė-Nemunaitienė su „Ryto“ gimnazijos mokiniais aplankė senolius, kuriuos jau pažįsta iš anksčiau. Visi kalbėjosi, klausė vieni kitų istorijų ir smagiai praleido popietę. Šią tradiciją pradėjo mokytoja Rytė Bolienė kartu su mokytoja E. Nevuliene-Nemunaitiene. Pasatroji su mokytoja Aušra Markevičiūte ją tęsia iki šiol.

Už tai, kad prisidėjo prie šios gražios akcijos, dėkojame visoms bendradarbiavusioms įmonėms, mokiniams bei jų tėveliams, mokytojams.

„Ryto“ gimnazijos informacija