Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti – mažųjų meninio žodžio šventė

Kovo 8-oji lopšelyje-darželyje „Žibutė“ žydėjo ir tulpėmis, kurias darželio vyrai, skambant smagiai dainai įteikė visoms darbuotojoms, ir įvairiaspalviais balionais salėje, kurioje jau kelintą kartą Pietų regiono savivaldybių ikimokyklinių įstaigų ir skyrių mažieji skaitovai susitiko meninio žodžio šventėje „Keliauju vaikystės labirintais“, skirtoje Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Pietų regiono savivaldybių ikimokyklinių įstaigų ir skyrių mažieji skaitovai lopšelyje-darželyje „Žibutė“ susitiko meninio žodžio šventėje „Keliauju vaikystės labirintais“ / Lopšelio-darželio „Žibutė“ archyvo nuotraukos

Vaikai iš Druskininkų savivaldybės lopšelių-darželių „Bitutė“ ir „Žibutė“, Viečiūnų progimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Linelis“, Alytaus lopšelio-darželio „Pušynėlis“ bei Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinės mokyklos Senosios Varėnos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Nykštukas“ savo vaikišku žavesiu ir gražiausiais eilėraštukais nudžiugino mokytojus, tėvelius ir vertinimo komisiją, kurią sudarė Druskininkų švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Monika Vaikšnorienė, „Atgimimo“ mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija Žėkaitė ir Druskininkų savivaldybės viešosios bibliotekos vyresnioji specialistė Angelė Paulėkaitė.

Visą jaukią renginio atmosferą sukūrė renginio vedėjos – mokytojos Odeta Junelytė, Aušra Budkienė ir Reda Kvaraciejienė, suorganizavusios tikrą „Kiškių mokyklą“, kurioje ir pasirodė šventės dalyviai. Dainelėmis, pritariant meninio ugdymo mokytojui Linui Savulioniui, šventę paįvairino mažieji lopšelio-darželio „Žibutė“ dainininkai Mykolas, Kaja, Goda ir Barbora.

Komisija nutarė, kad šiemet gražiausiai eilėraščius padeklamavo dvi talentingos mergaitės iš Druskininkų lopšelio-darželio „Bitutė“: Amelija Kastantinavičiūtė ir Iglė Verseckaitė (mokytojos Nijolė Vindbergienė, Edita Pavalkienė) bei Viečiūnų progimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Linelis“ auklėtinė Jonė Vasiliauskaitė (mokytoja Danguolė Kazakovienė). Jos ir visi kiti šventės dalyviai buvo apdovanoti lopšelio-darželio „Žibutė“ direktorės Rasos Vaisietienės pasirašytais padėkos raštais bei prizais. Mokytojoms taip pat įteikti padėkos raštai už puikų auklėtinių paruošimą.

Meninio žodžio šventė lopšelyje-darželyje „Žibutė“, 2015 m. prasidėjusi kaip mūsų darželio skaitovų konkursas, 2018 m. tapo savivaldybės ikimokyklinių įstaigų ir skyrių mažųjų skaitovų varžytuvėmis, o pastaruosius keletą metų konkurso dalyvių geografija plečiasi – sulaukiame dalyvių iš Alytaus ir Senosios Varėnos.

Dėkojame visiems mokytojams, tėveliams už gražų indėlį į raiškaus žodžio vaikuose puoselėjimą, nuo mažų dienų skiepijamą meilę ir pagarbą Tėvynei, gimtajai kalbai.

Druskininkų lopšelio-darželio „Žibutė“ informacija