Leipalingio progimnazijos Vasaros sporto stovykloje – veiklų įvairovė ir įspūdžių gausa

Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija toliau vykdo sporto projektą „Sportuokime visi-maži ir dideli!“ (Nr. SFR-SIĮ-2021-1-0505), kurį bendrai finansuoja Sporto rėmimo fondas, administruojamas Švietimo paramos fondo. Druskininkų savivaldybė prie šio projekto prisideda 10 procentų. Šio projekto įgyvendinimo laikotarpis – 2021-06-14 – 2024-06-21.

Ir mažieji, ir vyresni stovyklos dalyviai džiaugiasi galimybe aktyviai fiziškai stovyklauti ir stiprinti sveikos gyvensenos bei sportinius įgūdžius / Leipalingio progimnazijos archyvo nuotraukos

Leipalingio progimnazijos Vasaros sporto stovykla jau prasidėjo – jos veiklose dalyvauja 30 progimnazijos mokinių ir 30 progimnazijos bendruomenės narių. Stovyklos tikslas – vasaros poilsio metu organizuoti vaikams patrauklią, turiningą, aktyvią ir prasmingą veiklą, kuri skatintų vaikų kūrybiškumą, saviraišką, iniciatyvumą, plėtotų gebėjimus ir polinkius, ugdytų įvairiapuses kompetencijas.
Stovyklos dalyviai džiaugiasi, turėdami galimybę aktyviai fiziškai stovyklauti ir stiprinti sveikos gyvensenos bei sportinius įgūdžius. Jie jau aplankė Druskininkų vandens ir K. Dineikos sveikatingumo parkus, turėjo galimybę susipažinti su jodinėjimo žirgais ypatumais, vyko stovyklauti prie ežero. Visiems patiko judrūs žaidimai lauke – „Spalvų gaudynės“, „Pagauk kamuolį“, „Karšta bulvė“, „Vaisių ratelis“, „Vėjas pučia į tuos, kurie…“. Organizuotos įvairios veiklos sportuojant su tėvais – stalo teniso turnyras, šaudymas iš lankų.
Stovykloje visko buvo tiek daug – daug įspūdžių, sportinių ir kūrybinių procesų! Veiklos įtraukė ir suteikė galimybę patirti pačias geriausias emocijas! Vaikų nuotaikos puikios, visi draugiški ir aktyvūs!

Leipalingio progimnazijos informacija