„Bitutės“ auklėtiniams- virtuali pažintis su atliekų tvarkymu

Rugsėjo 13-17 dienomis Druskininkų lopšelio-darželio „Bitutė“ vyriausieji vaikai domėjosi tema „Aš saugau savo gamtą“. Norėdami įtvirtinti teorines žinias ir patobulinti praktinius atliekų rūšiavimo įgūdžius, vaikai su ikimokyklinio ugdymo mokytojais ir padėjėjais nuvyko į Alytaus regiono atliekų tvarkymo centrą.

Norėdami įtvirtinti teorines žinias ir patobulinti praktinius atliekų rūšiavimo įgūdžius, vaikai su ikimokyklinio ugdymo mokytojais ir padėjėjais nuvyko į Alytaus regiono atliekų tvarkymo centrą/Lopšelio-darželio „Bitutė“ archyvo nuotraukos

Aplinkosauginio ugdymo specialistai pakvietė mažuosius į virtualią klasę, esančią jų centre „TikoTiks“. Patogiai įsitaisę ant kūrybiškai atnaujintų baldų, užsidėję virtualios realybės akinius, mažieji leidosi į virtualią kelionę po atliekų tvarkymo technologijų parką. Šioje kelionėje juos lydėjo trys smagūs personažai – robotukas Kipis, linksmuolė Bakterija ir išmintingas berniukas Mainukas. Naujieji draugai pamokė vaikus, kaip seniems daiktams suteikti naują gyvenimą.

Nuoširdžiai dėkojame aplinkosauginio ugdymo specialistams už šiltą priėmimą ir neišdildomus įspūdžius.

Ligita Radiukevičienė,

lopšelio-darželio „Bitutė“ ikimokyklinio ugdymo mokytoja