95-ojo gimtadienio proga – „Ryto“ gimnazijos mokinių pasveikinimas

Rugpjūčio 9-ąją dieną 95-erių metų jubiliejų paminėjo druskininkietė Adelė Gruodienė. Pasveikinti savo mylimą senjorę, kurią lanko jau ne vienerius metus, atskubėjo ir grupelė „Ryto“ gimnazijos savanorių.

A. Gruodienę pasveikinusi mokytoja E. Nevulienė-Nemunaitienė: „Gerumo daigai sudygo ir sėkmingai veši, gera matyti laimingus senjorus.“/Justino Kygos nuotrauka

Druskininkų „Ryto“ gimnazijos mokiniai kartu su mokytoja Edita Nevuliene-Nemunaitiene savo kilniais darbais, atjauta ir rūpesčiu prisideda prie orios senjorų senatvės. Suburta savanorių mokinių grupė lanko garbaus amžiaus senolius, gelbsti jiems namų ruošoje ir yra pasiruošę padėti, kad senukams nieko netrūktų.

„Esu labai laiminga, pasaulis – juk toks gražus! Kai aplanko mieli žmonės, jaučiuosi, kaip danguje. Moksleiviai nuolat manimi rūpinasi, lanko, skambina. Šypsausi, galėdama apkabinti mokytoją Editą, gimnazistus, padėkoti jiems už rūpestį, meilę, gerumą. Niekada nesiskundžiu būtimi, man visko pakanka. Per savo gyvenimą sutikau puikių žmonių, prisiminimai apie juos grąžina mane į jaunystės laikus. Visiems patariu kuo daugiau džiaugtis gyvenimu, artimu, nauja diena, pokalbiu, šypsena“, – sako garbų jubiliejų sutikusi A. Gruodienė.

„Ši graži iniciatyva prieš septynerius metus prasidėjo nuo kalėdinės gerumo akcijos. Prieš Šv. Kalėdas rašome palinkėjimus, kepame kepinius ir jais prekiaujame. Už surinktas lėšas padedame senyvo amžiaus žmonėms. Džiaugiamės gražia draugyste su Druskininkų savivaldybės socialinės paramos skyriumi, kurie pasidalija senyvo amžiaus žmonių kuriems reikalinga pagalba, sąrašu. Gerumo daigai sudygo ir sėkmingai veši, gera matyti laimingus senjorus“, – pasakojo „Ryto“ gimnazijos mokytoja E. Nevulienė-Nemunaitienė.

„Smagu, kai galiu padėti, pagerbti ir savo buvimu prisidėti prie gerų darbų tokio amžiaus žmonėms. Gera su jais bendrauti, palaikyti ir suteikti šilumos“, – mintimis dalijosi A. Gruodienę aplankiusi gimnazistė Emilija Širvinskaitė:

„Ir mes tikimės būti neužmiršti, sulaukę tokio garbaus amžiaus, net jeigu ir neturėsime giminių, artimųjų šalia. Kai matau laimingus senolius, širdis džiūgauja“, – sakė gimnazistė Giedrė Zdanavičiūtė.

„Ryto“ gimnazijos informacija