Visą mėnesį vyrai aktyviai kviečiami pasirūpinti savo sveikata

VšĮ Druskininkų ligoninė kviečia vyrus nelikti abejingiems savo sveikatai ir atlikti kiekvienam vyrui svarbius profilaktinius tyrimus, kartu atliekant ir prostatos specifinio antigeno (PSA) tyrimą.

Pasitikrinti savo sveikatą ragina Druskininkų ligoninės gydytojai V. Kvedaras, R. Botov, K. Barniškis

Šis tyrimas itin svarbus ankstyvai prostatos vėžio – dažniausiai diagnozuojamos vyrų onkologinės ligos Lietuvoje – diagnostikai. Laiku atliktas tyrimas gali išgelbėti gyvybę, nes, aptikus šią piktybinę ligą ankstyvoje stadijoje, jos gydymo efektyvumas siekia daugiau kaip 90 proc.

Galimybė atlikti PSA tyrimą visą mėnesį bus siūloma už patrauklią kainą!

Informacija apie tyrimo rezultatus bus siunčiama el. paštu, nurodžius gavėjo el. pašto adresą. Taip pat, esant poreikiui, dėl tyrimų rezultatų akcijos dalyviai galės pasikonsultuoti su laboratorijos specialistais telefonu (8 313) 59145, vyr. laborante tel. (8 313) 69084.

Reguliariai, kas kelerius metus atlikti PSA tyrimą yra rekomenduojama visiems vyrams nuo 50 metų amžiaus ir nuo 45 metų amžiaus, jei tarp jų šeimos vyrų yra buvę prostatos vėžio atvejų. Bent kartą iki šio amžiaus tyrimą turėtų atlikti ir jaunesni vyrai.