Sveikatos apsaugos ministerijos apdovanojimai – ir druskininkiečių rankose

Gegužės 2 d. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje, surengti tradiciniai Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) organizuojami Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai. Už sunkų ir pasiaukojantį darbą bei nuopelnus sveikatos apsaugos sistemai garbės ženklai įteikti 25 šalies gydytojams, 21 slaugytojai ir 16 sveikatos apsaugos darbuotojų.

Tarp tradiciniuose SAM organizuotame Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimų renginyje pagerbtų medikų – ir Druskininkų ligoninės Priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus vyr. slaugytoja V. Griškaitienė bei UAB „Draugystės sanatorija“ direktorius medicinai A. Balčius / SAM archyvo nuotrauka

Tarp pagerbtų medikų – ir Druskininkų ligoninės Priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus vyr. slaugytoja Vilija Griškaitienė bei UAB „Draugystės sanatorija“ direktorius medicinai Arvydas Balčius.

Šiais metais Sveikatos apsaugos ministerijai šiam garbingam apdovanojimui gauti buvo atsiųsta daugiau nei pusantro šimto kandidatų paraiškų iš visos Lietuvos.

Nominantai šiems aukščiausiems medikų bendruomenės apdovanojimams atrinkti, vertinant jų ilgametį ir nepriekaištingą darbą, atsižvelgiant į ypatingus jų nuopelnus Lietuvos sveikatos sistemai, diegiant inovatyvius technologinius ir  tvarius vadybos sprendimus, už Lietuvos vardo garsinimą, už tarpvalstybinių santykių puoselėjimą ir plėtrą, už humanitarinę pagalbą karo pabėgėliams iš Ukrainos, už jaunosios medicinos profesionalų kartos ugdymą, taip pat už pasiaukojimą ir drąsą gelbstint žmonių gyvybę bei kitus nuopelnus.

Kiekvienam iš nominantų buvo suteiktas Nusipelniusio Lietuvos gydytojo, slaugytojo ar sveikatos apsaugos darbuotojo vardas ir įteiktas specialus garbės ženklas.