Subalansuokite veido odos būklę su kokybiškais veido kremais

Veido kremai ir drėkikliai yra pagrindinė bet kokios veiksmingos odos priežiūros rutinos dalis. Šie paprasti, bet veiksmingi produktai padeda sukurti tvirtą pagrindą odai, kuri atrodo ir jaučiasi sveika, lygi ir hidratuota. Tačiau, drėkinamieji kremai nėra viena iš svarbiausių odos priežiūros priemonių, o pasirinkus tinkamą jūsų odos tipui, viskas gali pasikeisti.

Veido drėkikliai yra įvairių rūšių: nuo dieninių drėkinamųjų kremų su SPF iki gelio pagrindu pagamintų formulių ir sočiųjų kremų, skirtų labai sausai odai. Nesvarbu, kokio tipo drėkintuvą pasirinksite, šie produktai turi vieną bendrą bruožą: jie puikiai drėkina jūsų odą.

Koks yra mano odos tipas?

Odos tipo supratimas yra pirmas žingsnis sprendžiant, kokį drėkinamąjį kremą naudoti savo kasdieniniame režime. Yra penki pagrindiniai odos tipai: normali, mišri, sausa, riebi ir jautri. Nors kasdienis valymas ir drėkinimas yra naudingi visų tipų odai, yra įvairių ingredientų ir drėkinančių produktų, kurie geriausiai atitinka kiekvieno unikalius poreikius. Odos tipo nustatymas gali padėti priimti pagrįstus sprendimus renkantis drėkinamąjį kremą, kuris padės išlaikyti jūsų odą sveiką, hidratuotą ir subalansuotą.

Kuris veido drėkiklis idealiai tinka jūsų odos tipui?

Yra keletas pagrindinių produktų, kurie visada turėtų būti įtraukti į bet kokią kasdienę odos priežiūros rutiną, pavyzdžiui, plataus spektro apsaugos nuo saulės priemonės ir nesausinantis veido valiklis. Kaip vienas iš šių pagrindinių produktų, veido drėkintuvai siūlo daugybę pasirinkimų. Laimei, galite naudoti savo odos tipą kaip atskaitos tašką, kad galėtumėte susiaurinti savo galimybes.

Kombinuota oda

Kaip rodo pavadinimas, žmonių, turinčių mišrią odą, oda paprastai būna sausesnė, o kitose – riebesnė. Tai dažnai pasireiškia padidėjusiu riebumu aplink T zoną (kaktą, nosį ir smakrą) ir sausumu aplink skruostus. Šio tipo odai naudingi lengvi ir vidutinio svorio drėkinamieji kremai, kurie yra pakankamai suapvalinti, kad patenkintų mišrios odos poreikius.

Sausa oda

Jei turite sausą odą, oda gali būti įtempta arba niežti, pleiskanoja, šiurkšti ar net pleiskanoja. Kadangi įprastos sausos odos problemos yra nelygi odos tekstūra, ryškios smulkios linijos ir raukšlės bei bendras blyškumas, raminantis drėkinamasis kremas, specialiai sukurtas taip, kad sulaikytų drėgmę. Ryte rinkitės drėkinamąjį kremą su SPF apsaugą nuo saulės visą dieną.

Normali oda

Normalus odos tipas skirstomas pagal gerai subalansuotą odą – nei per riebią, nei per sausą. Normali oda paprastai nėra linkusi į įprastas odos problemas, tokias kaip įtrūkimai ar pleiskanojimas. Kadangi šio tipo oda jau turi gerą natūralų drėgmės balansą, tinkamas veido drėkinamasis kremas bus skirtas odos hidratacijai palaikyti naudojant lengvas, nekomedogenines formules.