Šalies visuomenės sveikatos biurų vadovai darbo aktualijas aptarė Druskininkuose

Spalio 28-29 dienomis organizuota Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro ir Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos dviejų dienų konferencija „Psichinę sveikatą lemiantys veiksniai ir jų valdymas“.

Į renginį atvyko visos Lietuvos visuomenės sveikatos biurų vadovai. Konferencijos metu vadovai analizavo iššūkius, su kuriais susiduria jų įstaigos – padidėjęs darbų krūvis epidemijos laikotarpiu, tarpinstitucinis bendradarbiavimas, darbuotojų kaita ir jų motyvavimas. Buvo diskutuojama apie matomą, bendrą visuomenės sveikatos biurų viziją ateityje. Konferencijos metu taip pat buvo daug kalbama apie psichologinio atsparumo svarbą vadovo darbe. Aptariama, ką reikia daryti, norint išlaikyti sveiką komandų mikroklimatą ir neperdegti, dirbant vadovo pozicijoje.

Antrą konferencijos dieną dalyviai turėjo puikią galimybę iš arčiau pažinti Druskininkus. Druskininkai – miestas, kasmet nustebinantis naujomis pramogomis ir atrakcijomis, išpuoselėta aplinka, puikia turizmui ir sveikam gyvenimo būdui pritaikyta infrastruktūra, jaukumu ir svetingumu. Pasak konferencijos dalyvių, laikas Druskininkuose niekada neprailgsta!

Druskininkų savivaldybės VSB informacija