Po „Saulutės“ renovacijos – puikiai įrengtos patalpos, moderni vandens gydykla

Po daugiau nei penkerius metus vykusių renovacijos darbų iškilmingai atidaryti Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Vaikų reabilitacijos skyriaus Druskininkų „Saulutė“ atnaujinti korpusai.

Už ES struktūrinių fondų skirtas lėšas buvo iš esmės atnaujintas vienas „Saulutės“ korpusas, taip pat įrengtos modernios vandens gydyklos.

Simbolinę juostelę perkirpo (iš kairės) J.Raistenskis, F.Jankevičius, R.Pikūnienė, A.Dulkys. Roberto Kisieliaus nuotrauka

Į praėjusį antradienį vykusias modernizavimo projekto pabaigtuves atvyko sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys, Santaros klininkų generalinis direktorius, profesorius Feliksas Jankevičius, klinikų Vaikų fizinės medicinos ir reabilitacijos centro vadovas, profesorius Juozas Raistenskis, Druskininkų savivaldybės vicemeras Linas Urmanavičius, statybos ir renovavimo darbus atlikusių bendrovių vadovai, „Saulutės“  medikai.

Profesorius F.Jankevičius pasidžiaugė, jog šį projektą Druskininkuose pavyko gana greitai įgyvendinti. Jis pažymėjo „Saulutės“ svarbą vaikų sveikatos priežiūros sistemoje – kasmet “Saulutės“ paslaugomis pasinaudoja apie 3000 Lietuvos mažųjų pacientų, kurie „Saulutę“ palieka sustiprėję ir sveikesni.

Ministras A.Dulkys pasveikino „Saulutės“ kolektyvą su  renovacijos pabaiga ir pasidžiaugė, jog atnaujintos ir pagražintos patalpos ne tik suteiks geresnes darbo sąlygas medikams, bet ir ugdys mažųjų pacientų estetinį skonį.

Druskininkų savivaldybės vicemeras L.Urmanavičius pastebėjo, jog gyvenimas parodė, kad „Saulutės“ perdavimas Santaros klininkoms buvo puikus sprendimas, garantavęs šios gydymo įstaigos sėkmingą gyvavimą.

Po oficialių sveikinimo kalbų visi susirinkusieji buvo pakviesti apžiūrėti atnaujintas patalpas, o vandens gydyklų patalpose buvo surengtas simbolinė renovuotų patalpų atidarymo ceremonija. Simbolinę juostelę perkirpo profesoriai F. Jankevičius, J.Raistenskis, ministras A.Dulkys ir „Saulutės“ vedėja Rima Pikūnienė.

„Mano Druskininkai“ informacija