Naujausios technologijos – jau ir Druskininkuose

Naujai duris atvėrusi Druskininkų medicinos ir estetikos klinika (DMEK) džiaugiasi, galėdama mūsų mieste pasiūlyti naują, labai reikalingą ir vieną iš populiariausių estetinės dermatologijos procedūrų – nepageidaujamų plaukelių šalinimą lazeriu.

Daugeliui žmonių plaukuotumas tam tikrose kūno vietose yra daugiau nei tik estetinė problema. Kai kuriais atvejais ryškūs plaukeliai kai kuriose kūno vietose, pavyzdžiui, moterims plaukuotumas veido srityje gali mažinti pasitikėjimą savimi. Bet įauginėjantys plaukai, bėrimai, sudirgusi oda, šiandien jau yra lengvai išsprendžiama problema. Noras atsikratyti nepageidaujamų plaukelių ilgam laikui jau yra realus su lazerine epiliacija. Šiandien jau įmanoma džiaugtis lygia oda be šalutinių poveikių ir skausmo, panaudojus efektyviausią būdą.

Mūsų klinikoje naudojamas naujausias ir galingiausias lazeris, kad garantuotume aukščiausios kokybės rezultatą. Procedūros atliekamos išskirtiniu diodiniu „MILESMAN COMPACT“ lazeriu. Tai – Vokietijos, Ispanijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų universitetų mokslininkų, inžinerinių tyrimų metu sukurtu nepageidaujamų plaukelių šalinimo įrankis, kuris naudojamas jau penkerius metus.

Lazeris paremtas naująja VCSEL technologija, kuri procedūros metu tolygiai paskirsto karščio srautą ir maksimaliai sumažina patiriamą diskomfortą. Diodinis aparatas yra mažiau skausmingas, nes turi šaldymo funkciją, išmani antgalio vėsinimo sistema, kuri lazerio galvutę atvėsina iki dešimties laipsnių šalčio, maksimaliai sumažina nemalonius pojūčius, be to, procedūros metu oda neparausta. Mūsų klinikoje naudojamo lazerio šviesa procedūros metu pasiekia melaniną plauko šaknyje ir suardo po plauko šaknimi esančias ląsteles, atsakingas už plauko augimą. Plaukelių šalinimą lazeriu atlieka sertifikuota specialistė, turinti darbo patirtį su lazeriais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Klinika įsikūrusi adresu: T. Kosčiuškos g. 12-50.
Kviečiame atvykti į nemokamą specialistės konsultaciją – ji patars ir atsakys į visus klausimus! Registracija tel. +370 685 33 339