Kaip atkurti plaukų struktūrą ir atsikratyti lūžinėjančių galiukų?

Gražūs, prižiūrėti plaukai neabejotinai yra vienas iš moteriškumo atributų. Ar jums taip pat rūpi kiekvienas jų centimetras? Jei taip, žinote, kad plaukus reikia prižiūrėti. Ypatingo dėmesio reikia plaukų galiukams, nes jie labiausiai pažeidžiami ir greičiausiai praranda drėgmę. Sausi galiukai neatrodo gerai. Be to, jie neigiamai veikia visų plaukų būklę ir lėtina sveikų plaukų augimą. Tad, kaip atkurti plaukų struktūrą ir atsikratyti lūžinėjančių galiukų?

Pažeisti plaukai ir sausi galiukai – pasmerkti kirpimui?

Jei turite ilgus plaukus, puikiai žinote, kad plaukų galiukai yra strategiškai svarbūs bendrai jų formai. Tai taip pat vertinga informacija toms moterims, kurios nusprendė užsiauginti plaukus ir nori paspartinti šį procesą. Neužtenka tik laukti, kol plaukai užaugs savaime. Reikia tinkamai rūpintis plaukais nuo galvos odos iki galiukų. Ką daryti, jei jūsų plaukai yra sausi ir pažeisti? Paprasčiausias sprendimas – nukirpti plaukus. Tačiau jei nenorite prarasti plaukų ilgio ir norite regeneruoti sausus galiukus, yra būdų, kaip tai padaryti. Pagrindas, žinoma, yra tinkama plaukų priežiūra ir profesionali plaukų kosmetika. Be to nepavyks sugrąžinti pažeistų galiukų į gerą formą.

Kokios kosmetikos priemonės išgelbės skilinėjančius plaukų galiukus?

Kokia kosmetika tinka pažeistiems plaukams ir sausiems galiukams? Geriausi produktai yra regeneruojantys ir labai drėkinantys. Dažna klaida – apsiriboti vien tik šampūnu. Net geriausios kokybės šampūno nepakanka, kad jūsų plaukai gautų viską, ko reikia sveikam jų augimui. Po kiekvieno plovimo naudokite plaukų kondicionierių. Taip pat kartą ar du kartus per savaitę naudokite plaukų kaukę, kuri giliai pamaitins jūsų plaukus labai koncentruotomis sudedamosiomis dalimis. Geras pasirinkimas – k18 kaukė, kuri dėl savo aktyvių ingredientų iškart pagerina plaukų būklę.

Galiukus taip pat galima sustiprinti ir atkurti naudojant specialų plaukų serumą arba regeneruojantį plaukų galiukų aliejų. Dėl šios įvairiapusės priežiūros jūsų plaukai greitai atgaus sveikatą ir blizgesį.

Jei jūsų plaukų galiukai labai pažeisti, o patys plaukai riebūs, produktus ant galų tepkite tik ant drėgnų plaukų. Naudokite produktus, kurie neriebina plaukų, ir kaukes vakare prieš plaunant galvą šampūnu, kad būtų lengviau kovoti su skilinėjančiais galiukais.