Informacija apie ligoninės darbo tvarką karantino metu

Nuo lapkričio 7 dienos šalyje įvedus visuotinį karantiną, Druskininkų ligoninės darbas nebus stabdomas.

Pateikiame išsamią informaciją apie ligoninės darbo tvarką, registraciją gydytojų konsultacijoms, pacientų lankymą ir privalomų saugumo reikalavimų laikymąsi.

Paslaugų teikimas karantino metu Druskininkų ligoninėje:

– toliau vyks planinės hospitalizacijos (turintiems neigiamą SARS-CoV-2 RNR (PGR metodu) tyrimo atsakymą, kuris atliktas ne anksčiau, kaip likus 48 val. iki atvykimo į stacionarą);

– bus atliekamos planinės operacijos (pacientams papildomai bus daromi greitieji COVID-19 testai);

– vyks ambulatorinės konsultacijos ir bus teikiamos paslaugos konsultacinėje poliklinikoje;

– bus teikiamos dienos chirurgijos, diagnostinės paslaugos (echoskopijos, rentgeno paslaugos).;

– bus pilnai užtikrinama skubi ir neatidėliotina pagalba (karščiuojantiems ir skubiai hospitalizuojamiems pacientams papildomai bus daromi greitieji COVID-19 testai);

– bus užtikrinamas COVID-19 liga sergančių pacientų sveikatos priežiūros paslaugų teikimas pagal organizuojančios įstaigos (Santaros klinikos) nurodymus.

Registracija kontaktinėms gydytojų konsultacijoms

Registracija į kontaktines gydytojų konsultacijas vyks įprasta tvarka: internetu sistemoje www.esveikata.lt arba, paskambinus į Konsultacinę polikliniką: tel. +370 (313) 59 144, mob. +370 645 10 431 ir nauju mob. +370 685 12065.

Pacientų lankymas ir siuntinių perdavimas

Karantino laikotarpiu draudžiamas pacientų lankymas. Išimtys taikomos terminalinės būklės pacientų ir pacientų iki 14 metų amžiaus lankymui. Tačiau lankyti minėtus pacientus galima, tik suderinus lankymą su skyriaus vedėju – gydytoju, jam nesant, – su gydančiu gydytoju. Ir tik tada, kai vedėjas – gydytojas ar gydantis gydytojas lankytoją užregistruoja „Pacientų lankytojų registravimo žurnale“.

Siuntinių perdavimas pacientams vykdomas ligoninės Priėmimo ir skubios pagalbos skyriuje. Siuntiniai priimami darbo ir savaitgalio dienomis nuo 17.00 iki 19.00 val. Ant siuntos būtina užrašyti paciento vardą, pavardę, skyriaus pavadinimą ir palatos numerį. Atvykus dėl siuntos perdavimo, skambinti prie Priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus durų esančiu skambučiu.

Saugumo reikalavimai atvykstantiems į gydytojų konsultacijas

Pacientams paslaugos ligoninėje teikiamos griežtai jiems paskirtu vizito laiku. Į ligoninę pacientai įleidžiami, likus ne daugiau nei 10 min. iki paskirto vizito laiko. Prie įėjimo pacientams matuojama kūno temperatūra.

Pacientai vienas nuo kito privalo laikytis saugaus 2 metrų atstumo.

Pacientas, atvykęs į gydytojo konsultaciją, privalo dėvėti apsauginę veido kaukę, prie įėjimo dezinfekuoti rankas.

Atsižvelgiant į sergamumo situaciją Savivaldybėje, proporcingai gali būti ribojama planinė pagalba bei keistis dabar galiojanti tvarka.

Apie visus pasikeitimus ligoninė informuos nedelsdama.

Kilus klausimams dėl ligoninės darbo tvarkos ir gydytojų konsultacijų, galite kreiptis į konsultacinę polikliniką:

tel. +370 (313) 59 144, mob. +370 645 10 431