„Grand SPA Lietuva“ – čia rasite viską, kad pasijustumėte sveikas ir laimingas!

„Grand SPA Lietuva“ puoselėja ilgametes poilsio bei sveikatinimo tradicijas ir yra vienas iš populiariausių Druskininkų objektų. Įstaigoje nuolat pasiūloma įvairių naujovių, renginių, didelis dėmesys skiriamas teikiamų paslaugų kokybei, stengiamasi, kad klientai sugrįžtų dar ne kartą.

„Grand SPA Lietuva“ generalinis direktorius V. Ščiupakov pabrėžė, kad šio poilsio ir sveikatingumo komplekso sėkmė tiesiogiai priklauso būtent nuo darbuotojų, todėl jie vertinami ir gerbiami/„Grand SPA Lietuva“ archyvo nuotrauka

UAB „Grand SPA Lietuva“ generalinis direktorius Vladimir Ščiupakov sako, kad įstaigoje daroma viskas, kad žmogus pasijustų sveikas ir laimingas.

– „Grand SPA Lietuva“ yra vienas iš populiariausių Druskininkų objektų, kuriuos poilsiui renkasi kurorto svečiai. Kaip Jums pavyksta to pasiekti?

– Manau, kad sėkmė, kaip atsitiktinumas, versle neegzistuoja. Tai – ilgas ir nuoseklus darbas, žinojimas, kur eini, ko sieki ir su kuo sėkmės/suklupimų kelyje pasieksi užsibrėžtų tikslų. „Grand SPA Lietuva“ stiprybė – augantis ir tvirtėjantis prekės ženklo žinomumas, platus nuolatinių, išskirtinių paslaugų asortimentas, aukštas aptarnavimo lygis ir teikiamų paslaugų kokybė. Taip pat konkurencinėje rinkoje reikia nuolat būti „ant pulso“, domėtis savo sritimi, bendrauti su kitais tos pačios ir gretimų sričių atstovais. O svarbiausia – nepamiršti, kad verslą kuria žmonės. Mūsų poilsio ir sveikatingumo komplekso sėkmė tiesiogiai priklauso būtent nuo darbuotojų. Vertiname ir gerbiame juos. Sėkmingai laikomės balanso tarp mūsų patyrusių „senų“ darbuotojų ir naujų savo srities specialistų.


„Grand SPA Lietuva“ generalinis direktorius V. Ščiupakov sako, kad įstaigoje daroma viskas, kad žmogus pasijustų sveikas ir laimingas/„Grand SPA Lietuva“ archyvo nuotrauka

– Kodėl svarbu, kad po vienu stogu klientas rastų įvairiausių paslaugų – nuo apgyvendinimo, sveikatinimo, vandens pramogų iki gydomųjų. Kaip tai vertina patys jūsų svečiai?

– Pastebėjome, kad ir šeimos, ir poros, ir individualiai poilsiaujantys, besisveikatinantys klientai itin vertina ramų, kokybišką, patogų poilsį. Paslaugos po vienu stogu yra viena iš mūsų komplekso stiprybių.

– Praeiviai, vaikščiojantys šalia „Grand SPA Lietuva“, pastebi, kad žolę pjauna robotukai. Kuo jie ypatingi? Taip pat teko girdėti ir apie Jūsų komplekse įrengtus antialerginius kambarius.

– Siekdami, kad svečiai jaustųsi patogiai, sustiprintų sveikatą ir kuo geriau pailsėtų, įdiegėme ekologinių aptarnavimo naujovių, kurias jau puikiai įvertino svečiai, ne iš nuogirdų žinantys, kas yra alerginiai susirgimai.

Tokiems svečiams mūsų poilsio ir sveikatingumo komplekse yra įrengti specialūs antialerginiai kambariai, išsiskiriantys tuo, kad juose minimizuota galimybė „susidurti“ su labiausiai šiais laikais paplitusiais alergenais. Kambarių grindys padengtos specialia antialergine danga, užuolaidos – iš antialerginės, nedegios medžiagos, baldai – iš italų gamintojų sukurto antialerginio pluošto. Patogios lovos, patalynė – užpildyta specialiomis antialerginio sintepono granulėmis, todėl joje nėra alergizuojančių dulkių erkučių. Komplekse ir skalbiniai skalbiami sertifikuotomis skalbimo mašinomis, naudojamos tik ekologiškos skalbimo priemonės, todėl svečius nuolat supa viešbučio švara, gaiva ir jaukumas.

Na, o žaliąja veja rūpinasi išmanieji septyni robotai-vejapjovės, kurios labai patinka vaikams. Akumuliatorinė technika veikia tyliai, tad svečių poilsio netrikdo triukšmas.

– Kokį savo svečią įsivaizduojate?

– Šiuolaikinis klientas – išmanus, reiklus, žino, ko nori, domisi sveika gyvensena. Taigi ir mes prisitaikome prie jo poreikių. Mūsų siekiamybė ir didžiausia dovana – sugrįžtantis klientas. O didžiąja dalimi kliento pasitenkinimą lemia aptarnavimo, paslaugų kokybė. Nuo to, kaip žmogus bus pasitiktas, kaip jam bus suteikta paslauga, priklausys, ar jis norės dar kartą grįžti. Pirmas įspūdis turi didelę galią!

Komplekse yra įrengti specialūs antialerginiai kambariai, išsiskiriantys tuo, kad juose minimizuota galimybė „susidurti“ su labiausiai šiais laikais paplitusiais alergenais/„Grand SPA Lietuva“ archyvo nuotrauka

– Kokių išskirtinių paslaugų turite, kurių nesiūlo kiti?

Druskininkiečiams ir kurorto svečiams siūlome išmėginti neurofizinę treniruotę Huber 360 (angl. Neuro Physical Training) – laikysenos ir koordinacijos žaidimą, jungiantį fizinius ir kognityvinius įgūdžius. Per vieną seansą sustiprinamas jūsų lankstumas, jėga, pusiausvyra ir atsparumas.

Dar siūlome procedūras su „LPG Alliance“ aparatu – naują patentuotą technologiją. Pirmą kartą dvi technologijos suderintos, kad būtų pasiekti neprilygstami  rezultatai ir poveikis figūrai, tuo pat metu taikant lieknėjimo ir senėjimo stabdymo procedūras. Po procedūrų oda tampa stangresnė, sušvelninama apelsino žievelės išvaizda.

„Grand SPA Lietuva“ siūlo išmėginti ir „OXYjet“ – injekciją be adatų. Koncentratai su veikliosiomis medžiagomis, specialiai sukurti individualiems odos poreikiams, dedami ir giliai įleidžiami į odą, veikiant pulsuojančio deguonies slėgiui. Aktyviosios medžiagos kaupiasi gilesniuose odos sluoksniuose, užpildo odą ir užtikrina greitai matomus rezultatus.

– „Grand SPA Lietuva“ neužmiršta ir pačių mažiausiųjų. Kaip sekasi naujajam pramogų kompleksui „O kas čia?“

– Šeimos pramogų parkas „O kas čia?“ – mūsų kūdikis. Vis sparčiau mokomės vaikščioti, augame, stiprėjame ir palaipsniui įsitvirtinsime Druskininkų rinkoje. Šis objektas itin mėgstamas mūsų komplekso, Druskininkų, Vilniaus, Alytaus, Varėnos ir kitų miestų svečių. Dėkojame Druskininkų savivaldybei, Alytaus, Varėnos  mokyklomis ir darželiams už bendradarbiavimą bei palaikymą. Pažadame ir ateityje stebinti išskirtinėmis gimtadienių, krikštynų šventėmis, stovyklomis, popamokine ir kita įdomia veikla.


Šeimos pramogų parkas „O kas čia?“ itin mėgstamas mažųjų „Grand SPA Lietuva“ svečių, vaikučių iš Druskininkų, Vilniaus, Alytaus, Varėnos ir kitų miestų/„Grand SPA Lietuva“ archyvo nuotrauka svečių.

– „Grand SPA Lietuva“ garsėja ir išskirtiniais renginiais, pavyzdžiui, grilio čempionatais.

– Ir šiemet rugsėjo 6 d. organizuojamas  tradicinis, jau VI-asis grilio čempionatas, kuriame varžysis ne tik mūsų, bet ir kitų sanatorijų, mūsų partnerių iš Lietuvos ir užsienio komandos. Bus įdomi programa ir pramogų žiūrovams. Naudodamasis proga, kviečiu miesto gyventojus ir svečius nuo 17 val. dalyvauti šioje šventėje.

Žaliąja veja rūpinasi išmanieji septyni robotai-vejapjovės, kurios labai patinka vaikams. Akumuliatorinė technika veikia tyliai, tad svečių poilsio netrikdo triukšmas/„Grand SPA Lietuva“ archyvo nuotrauka

– Koks yra Jūsų įstaigos moto?

– „Laiminga šeima – laimingas TU!“, „Laiminga šeima – sveika šeima!“

Užsakymo Nr. MDR-219-01L

www.grandspa.lt,

Tel. +370 313 51200