Druskininkuose – pirmasis masažuotojų profesinio meistriškumo konkursas „Užsi‘vesk masažui 2024“

„Užsi‘vesk masažui“ – skamba intriguojančiai? Taip buvo pavadintas balandžio 19 dieną pirmą kartą organizuotas Pietų Lietuvos masažuotojų profesinio meistriškumo konkursas, kurį organizavo Verslo ir svetingumo profesinės karjeros centro (VESK) Pietų Lietuvos filialas.

Konkurso dalyviai, komisijos nariai, organizatoriai / VESK Pietų Lietuvos filialo archyvo nuotrauka


Konkursas buvo dedikuotas gydomosios fizinės kultūros ir masažo pradininko Lietuvoje Karolio Dineikos atminimui, tad dalyviai rinkosi Druskininkuose – sveikatos šaltinių kurorte. Visi turėjo galimybę pademonstruoti savo įgūdžius, padidinti profesinę motyvaciją bei patobulinti meistriškumą.
Konkurso metu besivaržiusieji „Jaunių“ ir „Meistrų“ kategorijose pademonstravo aukštą teorinių žinių ir meistriškumo lygį. „Jaunių“ kategorijoje laimėtojais tapo VESK Pietų Lietuvos filialo mokiniai. I-ąją vietą iškovojo Olena Tymoshchuk, II-ąją – Darija Kločkova, III-ąją – Jurgita Janulevičienė. „Meistrų“ kategorijoje I-ąją vietą laimėjo Gintarė Aleksynaitė (Alytaus profesinio rengimo centras), II-ąją – Darius Česnulevičius („Grand SPA Lietuva“), III-ąją – Erika Kazlauskienė („SPA Vilnius“). Labiausiai K. Dineikos masažo koncepciją atspindėję dalyviai –
Aleksandr Zubkevič ir Artūras Mačionis – gavo specialų „Judesio Pajautimo“ mokyklos įsteigtą prizą.
Maloniai savo vizitu svečius ir dalyvius nudžiugino Rūta Stratkauskienė – Lietuvos sveikatingumo masažų asociacijos (LSMA) vadovė, kuri taip pat pasveikino ir specialų prizą įteikė „Meistrų“ kategorijos nugalėtojai G. Aleksynaitei.
Džiugu, kad prie konkurso prisidėjo ir rėmėjais tapo Druskininkų savivaldybė, „Grand SPA Lietuva“, „Eglės sanatorija“, Druskininkų sveiokatinimo ir poilsio centras „Aqua“, „Marinara Druskininkai“, „Romnesa Druskininkai“, „SPA Vilnius“, „Judesio pajautimo“ mokykla, „Floros Melodija“. Tikimasi, kad šis renginys taps gražia kasmete tradicija, pritraukiančia vis daugiau dalyvių, norinčių pademonstruoti savo žinias ir meistriškumą.


Meistrų kategorijos nugalėtojai / VESK Pietų Lietuvos filialo archyvo nuotrauka


VESK Pietų Lietuvos filialas garsėja puikiais profesijos mokytojais ir turi naujausią mokymo bazę, todėl kviečia mokytis būsimus masažuotojus ir kitų sričių specialistus Druskininkuose bei Veisiejuose.
Primename, kad prašymų mokytis priėmimas prasidės birželio trečią dieną. Jeigu turite klausimų, kyla noras plačiau sužinoti apie profesijas, kviečiame atvykti į VESK Pietų Lietuvos filialo Kurorto profesijų skyrių (Vilniaus al. 30, Druskininkai) arba Verslo ir technologijų profesijų skyrių (Ryto g. 19, Kailinių k., Lazdijų r. sav.). Priėmimo klausimais konsultuojama kiekvieną darbo dieną nuo 9 iki 16 valandos.
Kviečiame drąsiai skambinti ir užduoti visus rūpimus klausimus tel. +370 603 79210 arba elektroniniu paštu
druskininkai@vesk.lt.


Jaunių kategorijos nugalėtojai ir VESK PLF profesijos mokytoja L. Radvilavičienė / VESK Pietų Lietuvos filialo archyvo nuotrauka


Akimirkos iš konkurso / VESK Pietų Lietuvos filialo archyvo nuotraukos

VESK Pietų Lietuvos filialo informacija