Druskininkų PSPC kolektyvas į pensiją išleido ilgametę šeimos gydytoją Reginą Žeimienę

Pirmadienį Druskininkų PSPC kolektyvas į pensiją išleido ilgametę šeimos gydytoją Reginą Žeimienę, šioje įstaigoje išdirbusią net 48 metus.

Pirmadienį Druskininkų PSPC kolektyvas į pensiją išlydėjo ilgametę šeimos gydytoją R. Žeimienę (centre), šioje įstaigoje išdirbusią net 48 metus / Druskininkų PSPC archyvo nuotrauka

Visų druskininkiečių gerbiama ir mylima gydytoja ilgus metus rūpinosi Druskininkų krašto mažaisiais pacientais, vėliau dirbo šeimos gydytoja

VšĮ Druskininkų PSPC direktorė Eglė Matienė padėkojo ilgametei darbuotojai už nuoširdų, profesionalų darbą, palinkėjo jai sveikatos, gerų naujų patirčių ir kuo daugiau laiko skirti sau bei savo pomėgiams.

Už ilgametį, atsakingą ir profesionalų darbą, prasmingas iniciatyvas, pagalbą ir nuoširdų rūpestį pacientais R. Žeimienei įteikta padėka.

Gydytoją R. Žeimienę pakeitė V. Gražulienė / Druskininkų PSPC archyvo nuotrauka

Gydytoją R. Žeimienę pakeis Viktorija Gražulienė, kuri medicinos studijas pabaigė Lietuvos sveikatos mokslų universitete, dalį studijų studijavo Liublianos universitete, Slovėnijoje. Ji dalyvavo aktyvioje studentų veikloje, tarptautiniuose mainuose.

Pabaigusi medicinos studijas, Viktorija pasirinko šeimos gydytojos specializaciją. Dabar ji yra Lietuvos šeimos gydytojų kolegijos, Europos jaunųjų šeimos gydytojų asociacijos narė, Lietuvos atstovė.

V. Gražulienės mokslinio ir praktinio darbo sritys – vaikų ir suaugusiųjų sveikata, lyderystė sveikatos priežiūroje.

Gydytoja nuolat tobulėja ir dalyvauja įvairiose konferencijose, organizuojamose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, domisi mokslo naujovėmis. Ji taip pat yra parašiusi mokslo publikacijų bei straipsnių.

Druskininkų PSPC informacija