Druskininkų ligoninėje pradeda dirbti gydytojas chirurgas dr. Audrius Paršeliūnas

Gydytojas chirurgas Audrius Paršeliūnas 2003 m. pabaigė Lietuvos sveikatos mokslų universitetą, įgijo medicinos magistro kvalifikacinį laipsnį ir gydytojo profesinę kvalifikaciją. 2009 m. pabaigė rezidentūrą LSMU Chirurgijos klinikoje, įgijo gydytojo chirurgo profesinę kvalifikaciją. 2022 m. jis apgynė disertaciją ir įgijo mokslo daktaro laipsnį. Šiuo metu pedagoginį darbą tęsia LSMU Chirurgijos klinikoje.

Kaip mokslinis bendradarbis, A. Paršeliūnas stažavosi Heidelbergo universitetinės klinikos Bendrosios ir pilvo chirurgijos klinikoje, Eksperimentinės chirurgijos padalinyje (Vokietija). Klinikinę praktiką tobulino Beblingeno ir Hildeshaimo ligoninėse (Vokietija). Gydytojas yra Lietuvos chirurgų asociacijos, Lietuvos išvaržų chirurgijos draugijos, Lietuvos minimaliai invazinės chirurgijos draugijos, Lietuvos koloproktologų draugijos bei Kauno krašto chirurgų draugijos narys. Klinikinės patirties ir teorinių naujovių nuolat semiasi tarptautiniuose kongresuose ir praktiniuose mokymuose Lietuvoje ir užsienyje.

Gydytojas konsultuoja šiais klausimais:

•         kirkšnies ir kitų (bambos, baltosios linijos, pooperacinių) pilvo sienos išvaržų chirurgija (atlieka atviras ir laparoskopines operacijos, su tinkleliais ir be tinklelių);

•         pilvo raumenų diastazės korekcija (minimaliai invazinės ir atviros baltosios linijos plastikos);

•         tulžies pūslės akmenligės operacijos;

•         proktologinės operacijos (hemorojaus, paraproktitų, fistulių, pilonidinių cistų).

Druskininkų ligoninės informacija