Druskininkų ligoninei – medicininių baldų ir įrangos parama iš Prancūzijos

Praėjusį penktadienį Druskininkų ligoninę pasiekė gausi parama, kurią perdavė Prancūzijoje veikianti labdaros ir paramos organizacija. Ši organizacija padeda Lietuvos ir Latvijos globos, slaugos įstaigoms, ligoninėms gauti paramą iš Prancūzijos institucijų.

Rugsėjo mėnesį Prancūzijoje veikiančios labdaros ir paramos organizacijos atstovai lankėsi Druskininkų ligoninėje/Druskininkų ligoninės

Druskininkų ligoninės direktorė Evelina Raulušaitienė pasidžiaugė užmegztais kontaktais ir gauta vertinga parama. Druskininkų ligoninę pasiekė visas sunkvežimis pacientams reikalingų ir personalo darbą palengvinančių daiktų – elektrinės medicininės lovos, medicininiai čiužiniai, lovos, elektriniai poilsio foteliai, vežimėliai vaistams, dušo sėdynės su ratukais ir daugybė kitų.

„Delegacija iš Prancūzijos labdaros ir paramos organizacijos Druskininkų ligoninėje lankėsi rugsėjo mėnesį. Tuomet pristatėme jiems ligoninės darbą, taip pat – ir Druskininkų kurortą, jo specifiką. Juk gydome pacientus ne tik iš mūsų savivaldybės, bet ir kurorto svečius iš Lietuvos bei užsienio. Taip užsimezgė mūsų pažintis ir kontaktai, o šiandien, praėjus dviem mėnesiams, sulaukėme pirmosios paramos, kuri mums tikrai labai pravers. Už bendradarbiavimą su partneriais ir pažintį su jais dėkingi esame Senjorų socialinės globos namų direktoriui Vytautui Griciui“, – sakė E. Raulušaitienė. 

Lapkričio 19 dieną Druskininkų ligoninę pasiekė parama – reikalingi baldai ir įranga pacientams