Atraskite kelią į vidinę ramybę ir emocinę gerovę

Primename, kad VšĮ Druskininkų PSPC Psichikos sveikatos centre teikiamos nemokamos psichoterapeuto paslaugos.

Kognityvinė elgesio terapija (KET) – tai mokslu pagrįstas psichoterapijos metodas, kuris gali padėti pacientui įveikti problemas, keičiant savo elgesį ir mąstymą. Psichoterapijos tikslas yra padėti žmonėms pasiekti emocinę ir psichologinę pusiausvyrą bei pagerinti jų gyvenimo kokybę.

Druskininkų PSPC psichoterapeutai A. Dudutis ir A. Liegė siūlo kartu pradėti kelionę link emocinės ir psichologinės pusiausvyros / Asmeninio archyvo nuotraukos

Psichoterapijai nukreipia gydytojas psichiatras po paciento psichologinio ištyrimo. Pacientui gali būti skiriama 30-40 psichoterapijos seansų per metus, seansai vyksta kartą per savaitę.

Kognityvinė elgesio terapiją galima taikyti pacientams, kuriems pasireiškia šie psichikos arba elgesio sutrikimai: nerimas, įvairios fobijos, panikos priepuoliai, miego sutrikimai, depresija, kiti nuotaikos sutrikimai, įkyrios mintys, obsesinis kompulsinis sutrikimas, asmenybės sutrikimai, valgymo sutrikimai, tokie kaip anoreksija, bulimija, patologinis persivalgymas, potrauminio streso sutrikimas, adaptacijos sutrikimai, atsiradę po traumuojančių įvykių / patirčių.

Žmonėms, norintiems gauti šią paslaugą, reikėtų kreiptis į VšĮ Druskininkų PSPC Psichikos sveikatos centro registratūrą tel. 8 313 41530, registruotis psichiatro konsultacijai dėl nukreipimo psichoterapiniam gydymui.

Sujunkite savo jėgas su mūsų psichoterapeutais Aušra Liege ir Andriumi Dudučiu ir pradėkite kelionę link emocinės ir psichologinės pusiausvyros su mumis! Įveikite sunkumus ir jauskitės geriau su psichoterapija!

Druskininkų PSPC informacija