Viečiūnų progimnazijos mokiniai pradėjo Europos judrumo savaitę

Viečiūnų progimnazijos pradinių klasių mokiniai, mokytojai, bendradarbiaudami su Visuomenės sveikatos biuru ir Druskininkų policijos komisariatu rugsėjo 17 dieną prisijungė prie Europos judumo savaitės renginių, kurie kasmet organizuojami rugsėjo 16-22 dienomis.

 

Viečiūnų progimnazijos pradinių klasių mokiniai, mokytojai, bendradarbiaudami su Visuomenės sveikatos biuru ir Druskininkų policijos komisariatu, prisijungė prie Europos judumo savaitės renginių/Roberto Kisieliaus nuotrauka

 

Šiuo renginiu siekta paskatinti mokinius sveikai gyventi, daugiau judėti, rinktis alternatyvias susisiekimo priemones.

Prieš renginį 8 klasės progimnazijos mokinės Iveta ir Silvija šauniai organizavo mankštelę, o renginio svečiai, Druskininkų policijos komisariato pareigūnai Edita Vaitkevičiūtė-Urbonienė ir Giedrius Alminas palinkėjo būti saugiems, atidiems kelyje renginio metu ir visus mokslo metus. 53 progimnazijos mokiniams, mokytojams nuo progimnazijos pajudėjus su paspirtukais, dviračiais ir pėsčiomis aplink Viečiūnų miestelį, juos visą kelią lydėjo policijos ekipažas.

Nuoširdžiai dėkojame Druskininkų policijos komisariatui ir jo specialistams už pagalbą organizuojant renginį bei užtikrinant jo saugumą.

 

Viečiūnų progimnazijos Informacija