Valstybės dieną Druskininkuose – ir Dzūkijos regiono atviros stalo teniso varžybos

Liepos 6-ąją Druskininkų „Atgimimo“ mokyklos sporto salėje surengtos Dzūkijos regiono atviros stalo teniso varžybos, skirtos Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienai paminėti. Stalo tenisininkai iš Vilniaus, Kėdainių, Kauno, Lazdijų, Alytaus, Varėnos ir kitų miestų rungtyniavo dviejose amžiaus grupėse dėl LR Seimo narės Virginijos Vingrienės ir LVŹS Druskininkų skyriaus pirmininko Donato Mizaro įsteigtų prizų.

„Atgimimo“ mokyklos sporto salėje surengtos Dzūkijos regiono atviros stalo teniso varžybos, skirtos Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienai paminėti/Druskininkų sporto centro archyvo nuotrauka

Varžybų dalyvius pasveikino Druskininkų savivaldybės Tarybos narys D. Mizaras. Iki 50m. amžiaus grupėje čempionu tapo kaunietis Jonas Ambrazevičius, antrą vietą iškovojo kėdainietis Sergejus Muhin, trečią vietą užėmė alytiškis Balys Mincevičius.

50+ m. amžiaus grupėje čempionu tapo kėdainietis Vilius Lukša, antrą vietą užėmė kaunietis Andrius Gedgaudas, trečia vieta atiteko Jonui Vigraičiui iš Lazdijų. Prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir originaliais prizais su LR Seimo atributika.

Prizai buvo įteikti ir jauniausiam bei vyriausiam varžybų dalyviams – alytiškei Karinai Ivanauskaitei (13m.) ir druskininkiečiui Jurgiui Valiukėnui (80 m.) Varžybų organizatoriui ir vyriausiam teisėjui, sporto meistrui Stasiui Rimeikiui buvo įteikta LR Seimo narės V. Vingrienės padėka. Kitos respublikinės varžybos „Druskininkų vasara“ bus organizuotos rugpjūčio 17-18 dienomis.

Dzūkijos regiono atvirų stalo teniso varžybų nugalėtojai ir organizatoriai/Druskininkų sporto centro archyvo nuotrauka