Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga – dviračių žygis

Visame pasaulyje minimos Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga praėjusį trečiadienį Druskininkuose jau ketvirtą kartą organizuotas dviračių žygis, į kurį, kaip ir kasmet, susirinko gausus būrys Druskininkų savivaldybės mokinių bei darželio auklėtinių. Druskininkų sporto centro inicijuota akcija – ne tik smagi atrakcija, bet kartu ir prevencinė priemonė, prieš vasaros atostogas vaikams primenanti apie saugumą ir atsakingumą keliuose. 

Prie starto linijos su vasaros pradžia ir artėjančiomis atostogomis visus pasveikinęs Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius palinkėjo smagių žygio akimirkų bei saugios ir įspūdžių kupinos vasaros. Susirinkusiuosius taip pat sveikino Druskininkų sporto centro vadovas Vilmantas Matkevičius bei kelių transporto inspekcijos atstovė. Druskininkų policijos komisariato atstovai vaikams priminė saugaus važiavimo dviračiais taisykles. Visi žygyje dalyvavę vaikai dėvėjo ryškias liemenes ir šalmus. Žygio dalyviai finišavo Jaunimo užimtumo centre, kuriame jų laukė įdomios veiklos.

Druskininkų sporto centro inicijuota akcija – ne tik smagi atrakcija, bet kartu ir prevencinė priemonė, prieš vasaros atostogas vaikams primenanti apie saugumą ir atsakingumą keliuose/Rūtos Vitkauskaitės nuotraukos

Druskininkų  savivaldybės informacija