Tarptautinę jaunimo dieną Druskininkų JUC virto krepšinio namais

Rugpjūčio 12-ąją ištikimiausi krepšinio sirgaliai ir dalyviai rinkosi į tradicines Druskininkų JUC organizuotas „Naktinio krepšinio 2022“ varžybas, mero Ričardo Malinausko taurei laimėti. Plieskiant tropiniam karščiui, į kovą stojo net 12 ryžtingai nusiteikusių komandų. Jaunuoliai varžėsi komandinėse rungtynėse 3 x 3 ir pademonstravo savo geriausius sugebėjimus.

Kaip ir kasmet, „Naktinio krepšinio“ formatas išliko nepakitęs. Dalyviai varžėsi dviejose kategorijose – susirungė šešios jaunių ir šešios jaunimo 18+ komandos. Čempionų titulą siekė apginti jaunimo kategorijos 18+ jau favoritais tapusi komanda „Bembiai“ (Druskininkai). Jie rezultatu 19:9 nugalėjo „Naktines personas“ (Druskininkai), kurios džiaugėsi antrąja vieta. Dėl trečiosios vietos grūmėsi „Pintikliūškos“ (Kėdainiai) ir „Pinčiuko baidarės“ (Lazdijai). Rezultatu 18:14 sėkmingesnė naktis tapo komandai „Pintikliūškos“ – jie atsiėmė trečiosios vietos apdovanojimą.

Viso renginio metu aistruolių būrys audringai palaikė jėgų negailėjusias komandas. Fantastiškas rungtynes čia sužaidė finalinėse varžybose rungęsi jaunių kategorijos atstovai – „Dream team“ ir „Augustas kulia“ komandos. Paskutinėmis rungtynių minutėmis vyko nuožmi kova dėl geriausiųjų titulo. Įtampa įkaito iki maksimumo, nes abi komandos puikiai atakavo, kovojo „taškas į tašką“, o viską nulėmė baudinių serijos. Galiausiai išsiaiškinta, kad pergalinga naktis tapo „Dream team“ (Druskininkai) komandai, antroji vieta atiteko „Augustas kulia“ (Mažeikiai) komandai. Trečiąjį apdovanojimą išplėšti pavyko komandai „Saldainiukai“ (Druskininkai).

Šiemet Druskininkų JUC Tarptautinę jaunimo dieną nutarė minėti ne tik krepšinio aikštelėje, bet ir tinklinio varžybose, kurias iniciavo Druskininkų savivaldybės mokinių tarybos jaunimas. Rungtynėse dalyvavo 4 komandos, kurios pademonstravo sportinę dvasią, termometro stulpeliui perkopus net 28 laipsnius karščio. O karštų palaikymo šūksnių tikrai netrūko, nes dėl geriausiųjų titulo čia susirungė „Lunbena“ ir „Juokdariai“ komandos. Aukščiausioji vieta ir taurė atiteko „Lunbena“ komandai. Trečiąją vietą iškovojo „Puponautai“, ketvirtieji liko „Naktiniai siutai“.

Druskininkų JUC dėkoja ištikimiausiesiems partneriams ir draugams, įsteigusiems įspūdingus prizus ir prisidėjusiems prie renginio sėkmės: Druskininkų savivaldybei, Druskininkų sporto ir Kultūros centrams, „Akvilė“, UAB „Dzūkijos Arnika“, restoranui „Velvetti“, SNOWkart, Druskininkų sveikatingumo ir poilsio centrui „AQUA“ ir „City Coffee“.

Druskininkų jaunimo užimtumo informacija

Renginio akimirkas užfiksavo Marius Dovidauskas