„Snow Arenoje“ – kalnų slidinėjimo Baltijos šalių taurės 1-asis etapas

Lapkričio 6-10 dienomis „Snow Arenoje“ surengtas Kalnų slidinėjimo Baltijos šalių taurės 1-asis etapas.

6-7 dienomis Elito ir jaunimo grupių sportininkai kovojo ne tik dėl pergalių, bet ir dėl tarptautinių reitingo taškų. Sveikiname Dorotėją Juknevičiūtę, surinkusią daugiausia pasaulinio reitingo (FIS) taškų. Stipriausiųjų grupėje slalomo ir paralelinio slalomo rungtyse varžėsi 80 sportininkų iš 15 šalių.

8-10 dienomis varžybos tęsėsi vaikų, jaunučių ir „Masters“ grupėse, ten susirinko beveik 200 dalyvių.

Puikiai varžybose pasirodė ir druskininkiečiai, tapę nugalėtojais ir užėmę prizines vietas.

Lapkričio 8 d. vyko „Super slalomo“ varžybos. Neringa Stepanauskaitė nugalėjo mergaičių iki 12 m. amžiaus grupėje, Liepa Karlonaitė užėmė 2 vietą (U14), Milena Juodeškaitė – 4 (U12), Nojus Užkuraitis – 11 (U14), Tautvydas Pluščiauskas – 12 (U16), Medas Dobelinskas – 17 (U16), Adrijus Juknevičius – 20 (U14).

Lapkričio 9 d. sportininkai lenktyniavo „Slalomo“ trasose, kuriose savo amžiaus grupėje vėl nugalėjo Neringa (U12). Liepa buvo 2-a (U14), Milena – 5-a (U12), Arūnas Šmigelskas – 13-as (U12), o Medas – 14-as (U16).

Lapkričio 10 d. surengtos bene gražiausios žiūrovams „Paralelinio slalomo“ varžybos, į kurias po kvalifikacinių važiavimų patenka po 8 stipriausius sportininkus. Į pagrindines varžybas pateko Neringa, kuri ir vėl tapo nugalėtoja (U12). Liepa neįveikė vienos stipriausių Rusijos sportininkių ir šiame finale, todėl užėmė antrąją vietą. O Milena pasiekė geriausią savo rezultatą Baltijos taurės varžybose ir pirmą kartą lipo ant apdovanojimo pakylos trečiojo laiptelio. Vaikinai šį kartą į finalus nepateko. Atrankoje Tautvydas buvo 12-as (U16), Nojus – 12-as (U14), Arūnas – 15-as (U12).

Kalnų slidinėjimo kalendoriuje artimiausiai nusimato Lietuvos taurės antrojo etapo varžybos – slidininkai gruodžio 8 d. vėl rinksis Druskininkų „Snow Arenoje“.