Šeimos dienos proga Druskininkų savivaldybės VSB pakvietė į smagius renginius

Praėjusį sekmadienį paminėjome Tarptautinę Šeimos dieną. Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras (VSB) tądien šeimas pakvietė dalyvauti smagiuose renginiuose – „Šeimos bėgime aplink Druskonio ežerą“ ir „Sveiko maisto stotelėje“.

Miestelėnus ir kurorto svečius Druskininkų savovaldybės VSB pakvietė į „Šeimos bėgimą aplink Druskonio ežerą“ ir „Sveiko maisto stotelę“ / Druskininkų savivaldybės VSB archyvo nuotraukos

„Tai – dvi skirtingos veiklos, bet abi labai svarbios ir turinčios įtakos mūsų sveikatai. Norime, kad druskininkiečiai būtų, ne tik fiziškai aktyvūs, bet ir praplėstų savo supratimą apie mitybą ir jos svarbą sveikatai“, – sakė renginį organizavę Druskininkų savivaldybės VSB darbuotojai.

„Šeimos bėgimas“ aplink Druskonio ežerą rengiamas jau kelintą kartą. Bėgimas, skirtas Tarptautinei šeimos dienai paminėti, jau tapo tradiciniu šeimoms, kurios myli aktyvų laisvalaikį. Vienas iš bėgimo tikslų – informuoti apie fizinio aktyvumo svarbą žmonių sveikatai. Organizatoriai džiaugiasi, kad kiekvienais metais sulaukia vis daugiau aktyvių druskininkiečių, kurie įsitraukia ir aktyvaus laisvalaikio leidimą su šeima paverčia smagia bei naudinga sveikatai pramoga: „Dėkojame iniciatyvioms mokytojoms ir tėvams, kurie taip aktyviai dalyvauja „Šeimos bėgime“. Juk geras pavyzdys yra toks užkrečiamas!“

Didindami sveikos mitybos raštingumą, Druskininkų savivaldybės VSB darbuotojai sekmadienį Viečiūnų miestelyje įkūrė „Sveiko maisto stotelę“, kurioje surengti praktiniai sveikos mitybos užsiėmimai sulaukė labai didelio susidomėjimo. Šventės dalyviai ragavo lauko žolių pesto, avinžirnių užtepėlės – humuso ir vietoje pagaminto firminio grikių-daržovių plovo. Buvo smagu stebėti, kaip nepatikliai žmonės ragavo žolių pesto, bet jo paragavę labai džiaugėsi. Kad sveikas maistas yra skanus, įsitikino ir suaugusieji, ir vaikai.

Dėkojame renginio partneriams – Druskininkų kultūros ir sporto centrų darbuotojams, Druskininkų policijos komisariatui bei Viečiūnų bendruomenei, kurių dėka renginiai įgavo didesnę prasmę.

Druskininkų savivaldybės VSB informacija