„Saulės“ mokyklos futbolininkės – „Ladygolo“ čempionės

Alytuje surengtose Pietų Lietuvos regioninėse merginų „Ladygolo“ (salės futbolo 5×5) varžybose puikiai pasirodė trenerio Vytauto Kapčiaus treniruojamos jaunosios „Saulės“ mokyklos futbolininkės.

Trenerio Vytauto Kapčiaus treniruojamos jaunosios „Saulės“ mokyklos futbolininkės tapo Pietų Lietuvos regioninėse merginų „Ladygolo“ čempionėmis / Asmeninio archyvo nuotrauka

Laimėjusios visus susitikimus – rezultatu 2:0 įveikusios Marijampolės „Ryto“ pagrindinės mokyklos komandą, 3:0 – „Dainavos“ progimnazijos futbolininkes, 2:0 – Alytaus rajono, Simno gimnazijos ir 1:0 – Alytaus rajono Butrimonių gimnazijos sportininkes, druskininkietės laimėjo pirmąją vietą.

Taip jaunosios „Saulės“ mokyklos futbolininkės iškovojo ir teisę dalyvauti Lietuvos „Ladygolo“ superfinalo varžybose, kuriose susirungs 8 pajėgiausios komandos iš šalies regionų.

O Alytuje surengtose Pietų Lietuvos regioninėse varžybose „Saulės“ mokyklai 4 įvarčius pelnė Atėnė Butkevičiūtė, po 2 – Kamilė Jasionytė ir Smiltė Švedkauskaitė.