Lopšelyje-darželyje „Žibutė“ – Mažojo futbolo turnyras

Lapkričio pabaigoje lopšelis-darželis „Žibutė“ mini savo gimtadienį. Ta proga jau daug metų organizuojamas „Mažojo futbolo“ turnyras darželio pereinamajai taurei laimėti. Jame dalyvauti kviečiami vyresniojo amžiaus vaikų grupių tėveliai bei pedagogai.

Šiemet į turnyrą susirinko „Kregždutės“, „Saulutės“, „Voveraitės“ ir „Meškiuko“ grupių vaikai, tėveliai, mokytojos. Vienų grupių komandos buvo sudarytos tik iš tėvelių, į kitas įsijungė ir pedagogai.

Turnyro pradžioje, prieš komandų susitikimus vaikai žaidė žaidimą „Judantys vartai“, kurio metu pademonstravo išmoktus futbolo žaidimo elementus. Tada į varžybas stojo tėveliai ir pedagogai. Rungtynės buvo labai emocingos ir atkaklios. Nugalėtojui išaiškinti prireikė pratęsimo ir baudinių. 2022 m. „Mažojo futbolo“ turnyras darželio pereinamajai taurei laimėti baigėsi „Voveraitės“ grupės komandos pergale. Komandai nugalėtojai pereinamąją taurę iškilmingai perdavė lopšelio-darželio „Žibutė“ direktorė Rasa Vaisietienė. Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti prizais, o vaikai tėveliams įteikė pačių pagamintus medalius.

Draugiškas tėvų ir mokytojų varžymasis futbolo varžybose rodo gražų pavyzdį vaikams, stiprina bendruomeniškumą, skatina bendradarbiavimą ir bendrą fizinę veiklą.

Nuoširdžiausiai dėkojame visiems turnyro dalyviams – vaikams ir jų tėveliams – už azartą, puikią nuotaiką ir garbingą žaidimą, Ačiū sirgaliams, negailėjusiems palaikymo šūksnių ir aplodismentų varžybų metu. Ačiū už renginį, subūrusį darželio bendruomenę ir padovanojusį gerą dozę teigiamų emocijų bei smagaus bendravimo sportinėje veikloje akimirkų.

Edita Rundienė,
neformaliojo ugdymo (kūno kultūra) mokytoja