Lietuvos laisvųjų imtynių žaidynėse – Druskininkų imtynininkų sėkmė

Savaitgalį Šiauliuose surengtose 2023 m. Lietuvos laisvųjų imtynių U13 ir U17 žaidynėse dalyvavo ir Druskininkų SC imtynininkai, treniruojami trenerio Vidmanto Dambrausko.

Druskininkiečiams puikiai sekėsi Lietuvos laisvųjų imtynių U13 amžiaus grupėje. Jie savo svorio kategorijose iškovojo prizines vietas ir į namus sugrįžo su iškovotais medaliais.

Adomas Senkevič (svorio kategorija – 48 kg) ir Maksym Obukhanych (svorio kategorija – 73 kg) Lietuvos laisvųjų imtynių U13 žaidynėse iškovojo pirmąsias vietas. Tauras Senkevič (svorio kategorija – 38 kg), Ignas Videika (svorio kategorija – 41 kg) ir Grantas Matekonis (svorio kategorija – 66 kg) laimėjo trečiąsias vietas.

Imtynininkams, kurie dalyvavo žaidynių U17 amžiaus grupėje, teko susitikti su vyresniais varžovais. Nors buvo pasiekta pergalių, tačiau prizininkais jie netapo.

Druskininkų SC imtynininkų komanda, pagal iškovotų medalių skaičių bendroje įskaitoje, užėmė trečiąją vietą, aplenkusi komandas iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir kitų miestų.

Druskininkų SC komandos prizininkai su treneriu V. Dambrausku / DSC archyvo nuotrauka