Krepšinio komanda „Druskininkai“ Regionų krepšinio lygoje iškovojo antrąją vietą

Praėjusį penktadienį Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, vicemeras Simonas Kazakevičius ir Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vydas Gedvilas susitiko su krepšinio komanda „Druskininkai“, Regionų krepšinio lygos B divizione iškovojusia antrąją vietą ir kelialapį į A divizioną.

„Smagu matyti, kad prieš du metus krepšinio entuziastų suburta komanda žaidžia su dideliu užsidegimu, azartu, populiarina krepšinį, garsina Druskininkų vardą ir šiandien džiaugiasi medaliais. Jie, net neabejoju, tikrai nebus paskutiniai. Pasikalbėję apie pergalės džiaugsmą, padiskutavome ir apie lėšų poreikį, savivaldybės prisidėjimo galimybes, komandos norą tęsti tai, ką ji sėkmingai pradėjo. Džiaugiuosi, kad mūsų komandoje žaidžia druskininkiečiai – mes neperkame žaidėjų. Būtent todėl komanda turi labai stiprų sirgalių palaikymą. Ačiū treneriams, žaidėjams, fanams ir rėmėjams. Visų pastangomis, Druskininkai sugrįžo į krepšinio žemėlapį“, – sakė meras R. Malinauskas.

Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas, vicemeras S. Kazakevičius ir Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas V. Gedvilas susitiko su krepšinio komanda „Druskininkai“, Regionų krepšinio lygos B divizione iškovojusia antrąją vietą ir kelialapį į A divizioną / Edgaro Tamkevičiaus nuotraukos

Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas V. Gedvilas pasidžiaugė, kad Druskininkuose sėkmingai įgyvendinamas merginų krepšinio centro projektas. Šio ilgalaikio projekto misija yra auginti aukščiausio lygio moterų krepšinio žaidėjas, kurioms keliamas ambicingas tikslas – atgaivinti moterų krepšinį Lietuvoje ir kovoti dėl aukščiausių vietų Olimpinėse žaidynėse, Pasaulio ir Europos čempionatuose.

V. Gedvilas pažymėjo, kad regioninis krepšinis yra svarbus – būtent iš regionų žaidėjų išauga labai nemažai didžiojo krepšinio žvaigždžių.

Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas dviem Druskininkų komandos nariams – Gustui Virbaliui ir Benui Čepuliui – įteikė kelionę į Lietuvos-Slovėnijos rinktinių rungtynes, kurios vyks Liublianoje. Į šias rungtynes druskininkiečiai skris kartu su Lietuvos krepšinio žvaigždėmis. Arminui Digliui ir daliai komandos įteiktas kvietimas į Lietuvos-Slovėnijos rungtynes Lietuvoje.

Krepšinio komanda „Druskininkai“ buvo įkurta 2022 m. Komandos vyriausiasis treneris – Nerijus Varnelis, trenerio asistentai – Mantas Kibildis ir Edvinas Kraunelis, komandos vadovas – Povilas Kibildis.