Jaunųjų Druskininkų kalnų slidininkų komanda sportiniams startams rengėsi Austrijos Hintertux ledyne

Birželio-liepos mėnesiais jaunųjų Druskininkų kalnų slidininkų komanda „Snow Arena Racing Team“/Druskininkų sporto centras – Liepa Karlonaitė, Neringa Stepanauskaitė, Nojus Užkuraitis, Milena Juodeškaitė, Arūnas Šmigelskas, Adrijus Juknevičius ir Zakhar Pochinkov – kartu su treneriu Nikolay Artsybyshev (klubas „Baltas Pikas“) dalyvavo treniruočių stovykloje Austrijos ledyne Hintertux.

Birželio-liepos mėnesiais jaunųjų Druskininkų kalnų slidininkų komanda „Snow Arena Racing Team“/Druskininkų sporto centras“ dalyvavo treniruočių stovykloje Austrijos ledyne Hintertux/Asmeninio archyvo nuotraukos

Didžioji treniruočių dalis buvo skirta Slalomo milžino (GS) disciplinai, nes tokioms treniruotėms reikalingos ilgos trasos ir dideli kalnai. Komanda treniravosi trasoje, kurios ilgis yra apie 900 metrų.

Treniruotės organizuotos 3250 m. aukštyje virš jūros lygio – ten visuomet yra sniego. Temperatūra svyravo nuo 2 iki 5 laipsnių šilumos, trasų būklė buvo labai gera. Tokiame aukštyje treniruotis yra sunku, nes juntamas deguonies stygius, bet jaunieji sportininkai pračiuoždavo apie 200-250 kartų per treniruotę, o tai yra labai puikus rodiklis.

Tikimės, kad šios treniruotės bus labai rimtas pagrindas, ruošiantis ateinančiam kalnų slidinėjimo varžybų sezonui.

Treniruočių stovykloje buvo ir laisvadienis, taigi komanda turėjo laiko aplankyti kalnuose – 2000 m virš jūros lygio – tyvuliuojantį Ahenzee ežerą. Tai yra viena lankytinų vietų Tirolio slėnyje.

Oras buvo įšilęs iki 35 laipsnių karščio, o vaikai turėjo galimybę visą dieną maudytis ir degintis.

Po įtemptų treniruočių ledyne komanda išvažiavo ilsėtis į kurortą Lignano, esantį Italijoje, prie Adrijos jūros, aplankė Veneciją.

Komanda labai dėkinga sportininkų tėvams, finansavusiems kalnų slidinėjimo stovyklą.

Klubo „Baltas Pikas“ informacija