Įstojimo į Europos sąjungą 15-ąsias metines įprasmino orientacinės varžybos „Atrask Europą Druskininkuose“

Šeštadienį Druskininkų savivaldybės mokinių taryba (DSMT) kartu su Druskininkų savivaldybės viešąja biblioteka organizavo orientacines varžybas „Atrask Europą Druskininkuose“, reprezentuojančias vieną iš kertinių ES principų – laisvą ir nevaržomą judėjimą be sienų.

Europos diena Druskininkų savivaldybėje paminėta ir įprasminta, pasitelkus orientacinių varžybų formą su kūrybiškomis ir Europos sąjungos vertybes bei iniciatyvas atspindinčiomis ir atskleidžiančiomis užduotimis. Varžybose dalyvavo 10 komandų iš Druskininkų ir aplinkinių miestų. Pirmąją vietą laimėjo komanda „Už Druskininkus“, surinkusi 875 taškus, II-ąją – DMD Dzūkai (860 taškų), o III-ąją – „Board Punks“ (835 taškai). Prizinių vietų laimėtojams buvo įteikti restorano „Velvetti“ dovanų kuponai ir kiti prizai.

Nugalėtojų komandos „Už Druskininkus“ narys Liudas Vaisieta po varžybų dalinosi įspūdžiais ir sakė, kad sėkmę komandai atnešė jos vardas: „Dalyvavome visų Druskininkų vardu. Pirmą kartą teko dalyvauti tokio pobūdžio varžybose. Nustebino organizatorių pasiruošimas joms. Viskas puikiai suplanuota: autentiški personažai, įtraukiančios užduotys, naudojamos inovacijos varžybų metu. Kada kartosim?“

Druskininkų savivaldybės mokinių tarybos informacija

Paulos Vysockytės nuotraukos