Druskininkus garsinantys jaunieji sportininkai ir jų treneriai sulaukė dosnių padėkų

Sportinis gyvenimas Druskininkuose – labai aktyvus ir įvairus. Mūsų mieste sėkmingai tęsiama tradicija suteikti galimybę miesto jaunimui siekti sporto aukštumų ir garsinti mūsų kurortą.

Jau tapo tradicija kasmet, prasidėjus vasarai, surengti jaunųjų sportininkų – Druskininkų sporto centro (DSC) auklėtinių – baigimo pažymėjimų įteikimo ceremoniją bei apdovanoti puikių rezultatų pasiekusius DSC auklėtinius.

Renginio metu pasveikinti Druskininkų sporto centro absolventai ir padėkota puikių rezultatų pasiekusiems DSC auklėtiniams / Roberto Kisieliaus nuotrauka

Įteikti baigimo pažymėjimai

Į praėjusią savaitę Druskininkų sporto centre organizuotą renginį susirinko centro auklėtiniai, treneriai, jų pasveikinti atvyko Druskininkų savivaldybės vicemeras Simonas Kazakevičius, Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Inga Jakavonienė, Sporto centro direktorius Gintaras Šikšnys.

Renginio pradžioje sportinio ugdymo programas baigusiems Druskininkų sporto centro absolventams buvo įteikti baigimo pažymėjimai ir padėkos. Jas gavo trylika merginų rankinio sporto šakos absolvenčių.

Už mokinių parengimą ir jų pasiektus aukštus sportinius rezultatus 2023–2024 m. m. Padėka buvo įteikta trenerei Danguolei Sukankaitei.

Baigimo pažymėjimai įteikti ir dviem kalnų slidinėjimo sporto šakos absolventams. Padėka ir dovanų kuponas buvo įteikti ir kalnų slidinėjimo sporto šakos treneriui Artūrui Bikulč.

Tarp gavusiųjų baigimo pažymėjimus – ir trys lengvaatlečiai. Už mokinių parengimą ir jų pasiektus aukštus sportinius rezultatus 2023-2024 m. m. lengvosios atletikos sporto šakos treneriui Kęstučiui Jezepčikui buvo įteikta padėka ir dovanų kuponas.

Renginio metu baigimo pažymėjimai įteikti penkiems jauniesiems futbolininkams, padėkota ir jų treneriui Raimondui Pašukiui.

Apatinėje nuotraukoje iš kairės į dešinę: Sporto centro direktorius G. Šikšnys, direktoriaus pavaduotojas G. Grigas, treneriai E. Rėkus, A. Baranauskas, M. Kibildis ir Druskininkų savivaldybės vicemeras S. Kazakevičius / Roberto Kisieliaus nuotrauka

Pagerbti geriausių rezultatų pasiekę sportininkai

Antrojoje šventės dalyje Druskininkų savivaldybės įsteigtomis piniginėmis premijomis buvo apdovanoti Druskininkų sporto centro komandinių, individualių sporto šakų sportininkai bei jų treneriai, aukšto sportinio meistriškumo varžybose iškovoję prizines vietas įvairiose amžiaus grupėse.

Už 2024 m. Lietuvos vaikų U14 berniukų (gim. 2010 m.) salės futbolo čempionate iškovotą III-ąją vietą ir Druskininkų savivaldybės garsinimą vienuolika šios komandos narių buvo apdovanoti 600 eurų vertės piniginiu prizu, o komandos treneriui Aurimui Kadziauskui įteikta 300 eurų premija.

Šventės metu buvo apdovanoti ir individualių sporto šakų atstovai, lengvosios atletikos sportininkai, kurie 2023-2024 m. garsino Druskininkų savivaldybę.

Už 2024 m. Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos čempionatuose sportinio ėjimo rungtyje pasiektus aukštus sportinius rezultatus ir Druskininkų savivaldybės garsinimą 500 eurų čekiu buvo apdovanota Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos rinktinės narė Akvilė Orliukaitė.

Už 2023 m. Lietuvos lengvosios atletikos rudens kroso čempionate iškovotą II-ąją vietą ir Druskininkų savivaldybės garsinimą 400 eurų čekis įteiktas Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos rinktinės nariui Ignui Dumbliauskui.

Už 2024 m. Lietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionate 1000 m sportinio ėjimo rungtyje iškovotą II-ąją vietą ir Druskininkų savivaldybės garsinimą 200 eurų vertės čekis įteiktas Godai Kadziauskaitei.

Už 2024 m. Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionate 3000 m sportinio ėjimo rungtyje iškovotą III-ąją vietą ir Druskininkų savivaldybės garsinimą 100 eurų įteikti Denisui Martiniuk.

Lengvosios atletikos sporto šakos treneris Kęstutis Jezepčikas už mokinių parengimą gavo 600 Eur premiją.

Premijos – nuo 100 iki 300 eurų – už 2023-2024 m. pasiektus aukštus sportinius rezultatus ir Druskininkų savivaldybės garsinimą įteiktos penkiems Druskininkų sporto centro kalnų slidinėjimo sportininkams, o jų treneris A.Bikulč apdovanotas 600 eurų premija.

Apdovanojimų sulaukė ir trylika Druskininkų sporto centro kalnų slidinėjimo jauniausių sportininkų, jiems skirtos 100-300 eurų vertės premijos. Komandos treneris Erlandas Ruseckas apdovanotas 1300 Eur pinigine premija.

Už 2023-2024 m. pasiektus aukštus sportinius rezultatus ir Druskininkų savivaldybės garsinimą 100 ir 300 eurų vertės čekiais buvo apdovanoti keturi Druskininkų sporto centro laisvųjų imtynių sportininkai. O jų treneriui Vidmantui Dambrauskui skirta 400 eurų premija.

Už mokinių parengimą ir jų pasiektus aukštus sportinius rezultatus 2023-2024 m. m. padėkomis ir „Sportland“ dovanų kuponais buvo apdovanoti penki treneriai: Raimonda Mankevičienė, Algimantas Baranauskas, Evaldas Rėkus, Edgaras Suchanekas, Mantas Kibildis.

Parengta pagal Druskininkų sporto centro informaciją