Druskininkuose surengtos Tarptautinės sportinio ėjimo varžybos

Rugsėjo 11 dieną Druskininkuose surengtos jau XXIX-osios Tarptautinės sportinio ėjimo varžybos „Druskininkai 2021“. Varžybose dalyvavo per 100 Lietuvos ir užsienio sportinio ėjimo atstovų. Daugiau nei 100 Druskininkų savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių dalyvavo vieno kilometro rungtyje.

Šis renginys buvo bendrai finansuojamas Druskininkų ėjikų klubo ir Sporto rėmimo fondo lėšomis.

Vyrų rungtyje 1-ąją vietą iškovojo Artur Mastianica iš Švenčionių (42:41), 2-ąją – Arnis Rumbenieks iš Latvijos (43:49), 3-ąją – Raivo Saulgriezis iš Latvijos (44:14). Moterų rungtyje finišą greičiausiai pasiekė vilnietė Brigita Virbalytė (46:17), Austėja Kavaliauskaitė (Vilnius/Krakės, 52:08) buvo antra, o trečiąją vietą iškovojo Aušrinė Kuzmickaitė iš Kauno (1:00:00).

10 km rungtyje jaunuolių vaikinų grupėje nugalėjo Raivo Lininš iš Latvijos (46:57), jaunuolių merginų 5 km – Miglė Damynaitė iš Prienų (28:59). Jaunių 5 km distancijoje greičiausias buvo Tauras Grincevičius iš Švenčionių (23:20), tarp merginų jaunių 3 km rungtyje – Akvilė Orliukaitė iš Druskininkų (15:21). Jaunučių 3 km rungtyje nugalėjo Ugnius Antanavičius iš Kėdainių (15:21), jaunučių 1 km rungtyje – Deimantė Žilinskaitė iš Prienų (5:10).

1 km distanciją berniukų grupėje greičiausiai įveikė Viktoras Petryla iš Kėdainių (5:18), mergaičių –

Samanta Knivaitė iš Kėdainių (5:09). Tarp veteranų vyrų 5 km rungtyje nugalėtoju tapo Normunds Ivzans iš Latvijos (21:41). Moterų veteranių grupėje 3 km greičiausia buvo Janina Liniewska iš Lenkijos (17:59).