Druskininkuose kitąmet planuojama surengti Europos senjorų krepšinio čempionatą

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybės vadovai, susitikę su Europos senjorų krepšinio asociacijos vadovu Arvydu Venclovu, aptarė galimybes kitąmet kurorte organizuoti Europos senjorų krepšinio čempionatą.

Pasak A. Venclovo, tai būtų jau 6-tasis toks čempionatas. Kiekvienais metais čempionatas organizuojamas vis kitoje Europos šalyje.

Savaitę trunkantis čempionatas išskirtinis tuo, kad jame žaidžia ne krepšinio veteranai, bet mėgėjai iš visos Europos. Renginyje dalyvauja iki tūkstančio dalyvių – maždaug 40-50 komandų iš 10-15 šalių.

A. Venclovas akcentavo, kad Druskininkuose yra puiki bazė organizuoti masinius sporto renginius: varžybos galėtų vykti Sportininkų rengimo ir reabilitacijos centre, Sporto centre, mokyklų sporto salėse. Kurorte yra pakankamai apgyvendinimo ir maitinimo paslaugas teikiančių įmonių tokios apimties renginiui.

Savivaldybės vadovai pažymėjo, kad šis tarptautinis renginys būtų puiki galimybė reprezentuoti Druskininkus pasaulyje, o kartu – repeticija rengiantis į 2022 metus nukeltoms Pasaulio lietuvių žaidynėms.

Savaitę trunkantis čempionatas išskirtinis tuo, kad jame žaidžia ne krepšinio veteranai, bet mėgėjai iš visos Europos/Čempionato organizatorių archyvo nuotrauka