Druskininkų tinklininkės – Lietuvos vaikų salės tinklinio čempionato U18 amžiaus grupės A divizione

Druskininkų jaunieji tinklininkai atkakliai tęsia kovas Lietuvos jaunimo salės tinklinio čempionate. Šiemet Druskininkams atstovaujančios komandos rungiasi net trejose amžiaus grupėse.

Ypatingai džiaugiamės ir nepaprastai aukštu pasiekimu laikome Druskininkų merginų U18 komandos patekimą į U18 A divizioną, kuriame tarp 8 stipriausių Lietuvos merginų tinklinio komandų užimame 7 vietą. Komanda Reguliarųjį čempionatą pradėjo B pogrupyje, kuriame iš viso rungtyniavo 9 komandos. Po I-ojo rato susitikimų 4 stipriausios perėjo į A divizioną.

Druskininkų merginų U18 komanda pateko į U18 A divizioną ir pirmoji atstovaus Druskininkams Lietuvos tinklinio čempionatuose / Druskininkų sporto centro archyvo nuotrauka

Šiame divizione druskininkiečių tinklinio aikštelėse laukia susitikimai su Kauno SM „Startas“-1, VMSM „Sostinės Tauras“, Kelmės SC, Kauno SM „Startas“-2, Šiaulių SC „Dubysa“, Jonavos SC ir Panevėžio SC tinklinio ekipomis. Šioje čempionato amžiaus grupėje rungiasi merginos, gimusios 2006-2007 m. ir jaunesnės. Didžioji mūsų merginų U18 komandos dalis yra gimusios 2008 m. ir jaunesnės, tad kitų komandų sąstatai amžiumi skiriasi nuo mūsų miesto komandos. Nepaisant to, mūsų merginos drąsiai žengia į aikšteles, priima iššūkius, džiaugiasi tomis pergalėmis, kurias pavyko pasiekti ir tikisi, kad pavyks jų pasiekti ir A divizione.

Tai yra pirmoji Lietuvos tinklinio čempionatuose Druskininkams atstovaujanti mūsų miesto merginų tinklinio komanda, pradėta formuoti prieš 8 metus. Per šį laikotarpį keitėsi komandos sudėtis, tačiau komandos branduolys jau keletą metų išlieka nepakitęs.

Žvelgiant į skaičius, merginų užimamas vietas Lietuvos jaunimo salės tinklinio čempionato įvairaus amžiaus grupėse, norisi pasidžiaugti, kad jau daugelį metų pavyksta puoselėti tinklinio tradiciją Druskininkų mieste, garbingai atstovauti miestui ir pasiekimais pildyti Druskininkų tinklinio metraštį.

Kasdienis kelias gal ir nėra lengvas, treniruotės – intensyvios, išvykos į rungtynes – dažnos, tačiau emocijos, įspūdžiai, kuriuos patiria jaunosios sportininkės, šį jų kelią daro prasmingu. Jei yra tikslas ir tvirtas komandos draugės petys šalia, tai visos kliūtys, kurios iškyla kelyje, tik skatina eiti pirmyn!

Dėkojame Druskininkų sporto centrui už sudarytas sąlygas augti ir tobulėti, Druskininkų sporto bendruomenei bei ugdytinių tėveliams – už palaikymą, supratingumą ir rodomą dėmesį jauniesiems tinklininkams bei tinklininkėms. Kartu mes esame komanda! Mes mylime tinklinį!

Parengė treneris
Edgaras Suchanekas