Druskininkų sportinis gyvenimas šiemet žada būti spalvingas ir su daugybe malonių potyrių

Šią savaitę Druskininkų sporto centras paminėjo savo veiklos 21-erių metų sukaktį. Prieš daugiau nei du dešimtmečius atidarytas centras tęsia garbingas veiklos tradicijas ir šiemet žada druskininkiečiams bei kurorto svečiams daug įdomių renginių – sporto varžybų, turnyrų, čempionatų.

Naujieji metai Druskininkų sporto centre prasidėjo labai aktyviai / Druskininkų sporto centro archyvo nuotraukos

Sportinį gyvenimą pagyvino komanda „Druskininkai“

Druskininkų sporto centro direktorius Gintaras Šikšnys pasakojo, kad miesto sportinis gyvenimas ypač pasikeitė, kai buvo atkurta vyrų krepšinio komanda „Druskininkai“, kuri rungtyniauja Regionų lygoje kartu su dar 25 komandomis iš įvairių Lietuvos regionų.

„Šioje komandoje žaidžia vietiniai žaidėjai, druskininkiečiai, buvę Sporto centro auklėtiniai, taip pat sportininkai, baigę savo karjerą kitose komandose. Pavyzdžiui, Darius Kibildis yra žaidęs vienoje iš Italijos komandų“, – pasakojo G. Šikšnys.

Šią komandą, anot Sporto centro direktoriaus, subūrė Mantas Kibildis ir Žydrūnas Balčius, jie patys ir surado komandos rėmėjų. „Druskininkus“ remia „Dzūkijos mediena“ ir Druskininkų savivaldybė, žaidėjai žaidžia be atlyginimo, vedini patriotizmo.

Komanda „Druskininkai“ žaidžia kiekvieną savaitę – vienos varžybos vyksta namuose, kitos – varžovų aikštelėje. Varžybas Druskininkuose galima stebėti penktadieniais arba šeštadieniais, į jas susirenka beveik pilna Sporto centro salė krepšinio sirgalių.

„Tai trečia Lietuvos lyga, druskininkiečiai yra pasiilgę krepšinio, nes ilgai nebuvo komandos, kuri žaistų aukštesnėje lygoje, todėl jaučiame didelį žiūrovų susidomėjimą ir palaikymą“, – sakė G. Šikšnys.

Naujieji metai Druskininkų sporto centre prasidėjo labai aktyviai / Druskininkų sporto centro archyvo nuotraukos

Sirgalių dėmesys – komandai „BC Deivės“

Direktoriaus teigimu, kurorto sportinį gyvenimą labai pagyvino pernai atsiradusi moterų krepšinio komanda „BC Deivės“, kuri žaidžia Lietuvos moterų krepšinio B lygoje.

„Tai – bendro Lietuvos krepšinio federacijos ir Druskininkų savivaldybės projekto rezultatas. Pagal šį projektą, į Druskininkus treniruotis ir mokytis atvyko merginos iš visos Lietuvos. Siekiama išauginti komandą iki Lietuvos moterų rinktinės. Žaidėjos mokosi įvairiose miesto mokyklose, treniruojasi Lietuvos sporto centro sporto komplekse „Druskininkai“ ir mūsų centre“, – pasakojo G. Šikšnys.

„BC Deivės“ kiekvieną savaitę dalyvauja varžybose, kurios vyksta komplekse „Druskininkai“. Nors merginos –  šešiolikmetės, tačiau rungtyniauja su vyresnėmis krepšininkėmis iš kitų B lygos komandų.

Įpusėjo miesto krepšinio čempionatas.

Kalbėdamas apie kitus mūsų krašto sporto įvykius, Sporto centro direktorius pastebėjo, kad jau įpusėjo ir Druskininkų savivaldybės krepšinio čempionatas.

„Šiek tiek sumažėjo komandų, dabar miesto čempionate dalyvauja 7 komandos. Žaidėjai sensta, o jaunimas išvažiuoja mokytis į kitus miestus ir dažnai į Druskininkus nebegrįžta. Čempionato varžybos vyksta kiekvieną savaitgalį, į jas susirenka nemažai žiūrovų“, – pasakojo G. Šikšnys.

Sporto renginių įvairovė

Druskininkų sporto centre rengiamas ir tradicinis, LR Seimo nario, prof. Justino Karoso atminimui skirtas salės futbolo čempionatas, kuriame dalyvauja šešios komandos.

Artėja ir didelio populiarumo sulaukiantis respublikinis renginys – Lietuvos sportinių šokių 10 šokių čempionatas. Vasario pradžioje jį bus galima stebėti Lietuvos sporto centro sporto komplekse „Druskininkai. Į kurortą susirinks geriausi sportinių šokių meistrai iš visos Lietuvos.

O jau šį savaitgalį Druskininkuose rengiamas Lietuvos „Rotary“ klubų žiemos sporto festivalis. Rotariečiai pirmą kartą žiemą organizuoja „Rotary“ sporto žaidynes, jos vyks „Snow Arenoje“.

O vasarį „Snow Arenoje“ vyks tradicinis“ LTeam“ žiemos festivalis.

„Suplanavome visus metų renginius, jų bus tikrai daug ir įvairių. Bus organizuojamas ir Lietuvos galiūnų čempionatas, taip pat „Druskininkai Run“ maratonas ir pusmaratonis. Sporto entuziastų ir sirgalių laukia daugybė smagių ir įdomių renginių“, – pasakojo Druskininkų sporto centro direktorius G. Šikšnys.

Parengė Laimutis Genys