Druskininkų savivaldybės vyrų krepšinio čempionato nugalėtoja – „Alėjos Ąžuolo“ komanda

Pasibaigė 2022 / 2023 m. Druskininkų savivaldybės vyrų krepšinio čempionatas. Šeštadienis prasidėjo „Klastūnyno“ ir „DSC-1“ varžybomis, kurių nugalėtojas paaiškėjo paskutinėmis sekundėmis. M. Balkaus (30 tšk.) ir A. Suchankos (22 tšk.) vedama „Klastūnyno“ komanda šventė pergalę, nugalėjusi rezultatu 77:74. Ji iškovojo 3 vietą. „DSC-1“ komandoje sunkiai stabdomas buvo A. Lukoševičius (22 tšk.).

Prieš prasidedant finalui, čempionato krepšininkai išsiaiškino taikliausią ranką turintį metiką. Geriausio tritaškininko titulą antrus metus iš eilės iškovojo „Klastūnyno“ atstovas Lukas Radzvilavičius, finale įveikęs „DSC-2“ atstovą Domantą Glavinską.

Dėl stipriausios komandos titulo kovojo „Alėjos Ąžuolo“ ir „Techpro“ komandos. Beveik visas varžybas dviženkliu skirtumu pirmavę „Techpro“ krepšininkai tik rungtynių pabaigoje paleido pergalę iš rankų, nusileisdami 77:83. „Alėjos Ąžuolo“ gretose puikiai veikė R. Bitino (25 tšk.) ir M. Lisajevičiaus (23 tšk.) tandemas. „Techpro“ komandoje D.Kibildis pelnė 23 taškus. J. Žirlys 21 tšk.