Druskininkų rankininkai – tarptautiniame rankinio turnyre Taline

Birželio 9-11 dienomis penkiolika trenerės Danguolės Sukankaitės treniruojamų Druskininkų sporto centro rankininkų (berniukų) dalyvavo didžiausiame Baltijos šalių rankinio turnyre – „Tallinn Handball Cup 2023“.

Birželio 9-11 dienomis trenerės D. Sukankaitės treniruojamų Druskininkų sporto centro rankininkų komanda dalyvavo didžiausiame Baltijos šalių rankinio turnyre – „Tallinn Handball Cup 2023“ / Asmeninio archyvo nuotrauka

Šiemet keturioliktą kartą organizuotas rankinio festivalis sukvietė 139 komandas iš Estijos, Latvijos, Lietuvos ir Norvegijos. Dalyvavo 99 vaikinų ir 40 merginų komandų – iš viso 1500 dalyvių. Varžybos surengtos įvairiose amžiaus grupėse. Varžėsi jaunimas nuo 9 iki 19 metų. Iš viso per tris dienas dešimtyje lauko aikštelių ir dvejose vidaus sporto aikštelėse organizuotos 437 rankinio rungtynės.

Druskininkų sporto centro berniukų komanda dalyvavo 2009 metais gimusių sportininkų grupės varžybose.

Šioje amžiaus grupėje rungtyniavo 17 komandų, kurios buvo suskirstytos į tris pogrupius. Druskininkų rankininkai per tris dienas sužaidė 6 rungtynes – su Šiaulių „Dubysa“ (14:26), Ludzas NSS (12:20),

HC Tallin (17:20), TKC Tallin (20:27), Salaspils (19:10), Skriveri (20:12).

Nors aukštų rezultatų šiame turnyre nepasiekėme, bet pirmą kartą dalyvavimas tokiame turnyre, jauniesiems sportininkams suteikė vertingos varžybinės patirties. Tai – didžiulis žingsnis, stiprinant komandą ir gerinant savo žaidimą.

Laisvu nuo varžybų metu susipažinome su Talino senamiesčiu. Trys kelionės dienos prabėgo akimirksniu. Namo sugrįžome pavargę, bet kupini gerų įspūdžių. Tokiose kelionėse vaikai tampa savarankiškesni, mokosi bendrauti ir bendradarbiauti tarpusavyje, skatina siekti aukštesnių sportinių tikslų.

Trenerė D. Sukankaitė kartu su komanda dėkoja visiems, be kurių nebūtų įvykusi ši kelionė – tėvams, „Lions“ moterų klubui, UAB „Lisamora“, KAC, Pileckas Andrius, UAB „Medinta“, UAB „AD Transport“, UAB „Biurui Plius“, transporto firmai „Contrans“ ir Petrui Čepuliui, saugiai ir komfortabiliai nuvežusiam į turnyrą.

Visiems tariame AČIŪ. Jūsų dėka dalyvausime ir rugpjūčio mėnesį rengiamoje sporto stovykloje ir turnyre Pasvalyje.

Druskininkų sporto centro informacija