Druskininkų moksleiviai mokomi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje

Druskininkų Sporto centras, bendradarbiaudamas su Švietimo mokslo ir sporto ministerija, jau ketvirtus metus iš eilės vykdo projektą „Mokomės plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“.

Šiais metais Švietimo mokslo ir sporto ministerija plaukimo projektui skyrė 11 954 eurus, Druskininkų sporto centras prie projekto prisideda 900 eurų. Projekte dalyvauja Leipalingio ir Viečiūnų progimnazijos, „Atgimimo“ ir „Saulės“ pagrindinės mokyklos. Projekto metu 159 Druskininkų savivaldybės vaikai mokomi plaukti, saugiai elgtis vandenyje ir prie vandens. Jie suskirstyti į devynias mokymo plaukti grupes po 17-18 vaikų.

Su viena plaukimo grupe dirba po du plaukimo mokytojus (trenerius), vienas moko vandenyje, kitas rodo pratimus ir stebi vaikus, būdamas krante. Projekto užsiėmimuose, kurie organizuojami kiekvienai grupei vieną kartą per savaitę po dvi akademines valandas, visi projekto dalyviai įgis 26 valandų trukmės plaukimo įgūdžių. Projekto veiklos bus vykdomos iki pat vaikų Kalėdų atostogų. Projektui pasibaigus, bus įvertinti vaikų plaukimo įgūdžiai ir gebėjimai, žinios, kaip saugiai elgtis vandenyje ir prie vandens, bus išduodami pasiekimų pažymėjimai.

Projekto metu 159 Druskininkų savivaldybės vaikai mokomi plaukti, saugiai elgtis vandenyje ir prie vandens/Druskininkų sporto centro archyvo nuotraukos

Druskininkų sporto centro

informacija