Druskininkų krašto mokyklų trečiokai mokėsi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje (video)

Prasidėjus naujiems mokslo metams ir mokiniams sugrįžus po vasaros atostogų, Druskininkų sporto centras pradėjo vykdyti projekto „Mokomės plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ (SRF-FAV-2021-1-0541) 2023 metų veiklas. Projekte dalyvavo visi Druskininkų savivaldybės trečių klasių mokiniai – plaukti buvo mokomi 188 mokiniai iš keturių savivaldybės mokyklų.

Patyrę treneriai vaikus mokė ne tik plaukti, bet ir aiškino, kaip reikėtų elgtis prie vandens telkinių, kad nekiltų pavojaus gyvybei / Marijaus Balkaus nuotraukos

Plaukimo pamokos prasidėjo rugsėjo 11 dieną ir vyko iki gruodžio 13 dienos. Kiekvieną savaitę vaikai per dvi akademines valandas ne tik mokėsi plaukti, bet ir pagilino savo žinias, kaip reikėtų elgtis prie vandens telkinių, kad nekiltų pavojus gyvybei.

Vaikai projekto metu buvo suskirstyti į 10 grupių po 18-19 vaikų. Vaikus plaukti mokė 4 plaukimo treneriai, kurie yra sukaupę didelę ne tik pedagoginio mokymo, bet ir mokymo plaukti patirtį. Treneriai, pasitelkę įvairias užduotis ir pratimus, padėjo vaikams įveikti vandens baimę bei suformuoti plaukimo įgūdžius, kurie, kaip tikimasi, išliks visam gyvenimui.

Dėkojame dalyviams už jų ryžtą ir įveiktas baimes, treneriams – už jų kantrybę ir nuoširdų darbą, o Nacionalinei sporto agentūrai ir Druskininkų miesto savivaldybei – už suteiktą galimybę vaikams mokytis plaukti.

Druskininkų sporto centro informacija