Druskininkiečių pergalės „Žalgirio“ žiemos žaidynėse

Sausio 19 d. Alytuje startavo 2019 m. Lietuvos sporto draugijos (LSD) „Žalgiris“ žiemos žaidynės, į kurias susirinko daugiau nei 250 dalyvių iš 18 miestų ir rajonų. Druskininkų sportininkai rungtyniavo rajonų grupėje.

Šaškių varžybose dalyvavo 15 komandų. Druskininkų komanda užėmė 8 vietą. Druskininkiečiams Elenai Rapkauskienei ir Aleksandrui Petrauskui buvo įteikti vyriausių žaidėjų prizai. Šachmatų varžybose nugalėtojais tapo uteniškiai, o Druskininkų šachmatininkai iškovojo garbingą 4 vietą. LSD „Žalgiris“ žiemos žaidynėse Alytuje šachmatų individualiosiose varžybose 1 vietą iškovojusi Aušra Orintienė buvo apdovanota aukso medaliu bei diplomu.

Stalo teniso žaidynėse Druskininkų komandai atstovavo Edgaras Knyzeris ir Stasys Rimeikis. Pogrupio varžybose druskininkiečiai gana lengvai, rezultatu 3:1 įveikę Raseinių ir Švenčionių komandas, pateko į finalinį aštuntuką. Po vieną tašką teko „dovanoti“ be žaidimo, nes į varžybas neatvyko moteris. Finalinėse varžybose, kurios vyko pagal „vieno minuso“ sistemą, Druskininkų komanda rezultatu 3:2 įveikė Utenos-2 ir Utenos-1 komandas, o finale, taip pat rezultatu 3:2, įveikė ir Lazdijų rinktinę bei pirmą kartą šioje rungtyje iškovojo pirmąją vietą. Varžybose puikiai žaidė 25-erių druskininkietis E. Knyzeris, kuris nepralaimėjo nei vieno susitikimo.

LSD „Žalgiris“ generalinis sekretorius Vytas Nėnius druskininkiečiams įteikė įspūdingą taurę, diplomą ir aukso medalius.

Iš LDS „Žalgiris“ žiemos žaidynių sugrįžusius nugalėtojus šachmatininkę A. Orintienę ir stalo tenisininkus E. Knyzerį, S. Rimeikį pasveikino ir Druskininkų sporto centro direktorius Vilmantas Matkevičius/Asmeninio archyvo nuotraukos