Medicininės slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus pacientams – Druskininkų bendruomenės dėmesys

Šventiniu laikotarpiu ypatingo dėmesio ir gausių lankytojų sulaukė VšĮ Druskininkų PSPC Medicininės slaugos ir palaikomojo gydymo skyrius. Dar gruodį šio skyriaus senolius aplankė Druskininkų sakralinės muzikos ansamblio mokytojos, kurios apdovanojo senolius ir personalą dieviško grožio giesmėmis ir savo keptais pyragais.

Į svečius užsukę Druskininkų „Bočiai“ skyriaus gyventojams padovanojo Advento vakaronę, kurioje visi kartu prisiminė jaunystę, burtus ir papročius.

Senolių širdeles glostė ir Druskininkų lopšelio-darželio „Bitutė“ „Zuikučių“ grupės vaikučiai. Penkiamečiai senoliams skyrė giesmes, eilėraštukus, pačių padarytus atvirukus su angeliukais.

Skyrių aplankęs Druskininkų šv. Apaštalo Baltramiejaus klebonas Mons. Žydrūnas Vabuolas čia sukūrė jaukią sakralinę aplinka, išklausė, palaimino senolius ir personalą.

Šventę į skyrių atnešė „Saulės“ mokyklos mokiniai, kurie ne tik giedojo, deklamavo eiles, tačiau kvietė senolius prie bendro gausaus stalo su pačių gamintais kepiniais. Neliko nei vieno senolio, neparagavusio pyrago. Mokiniai labai dėmesingai bendravo su tais, kurie negali judėti.

Tradiciškai senolių Didžiųjų metų švenčiu laikotarpiu nepamiršo ir „Atgimimo“ mokyklos mokiniai bei Druskininkų maltiečiai.

Kristina Kašinskienė,
Medicininės slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus socialinė darbuotoja