Visi žemės sklypų savininkai raginami sutvarkyti jiems priklausančias teritorijas

Druskininkų kurortui itin svarbus estetinis aplinkos vaizdas, todėl siekiama užtikrinti, kad visos teritorijos, taip pat ir privačios, esančios Druskininkuose ir kaimiškosiose savivaldybės vietovėse, atrodytų tvarkingai. Druskininkų savivaldybė dėkoja žemių sklypų savininkams, tvarkantiems jiems priklausančias žemės valdas.

Tačiau pastebima, kad Druskininkų savivaldybės teritorijoje dar yra apleistų, be priežiūros paliktų žemės sklypų, todėl jų savininkai raginami atsakingai sutvarkyti tokius žemės sklypus: surinkti šiukšles, nušienauti vejas, sutvarkyti želdinius, surinkti nupjautas ar nukritusias šakas.

Apleistų, be priežiūros paliktų žemės sklypų savininkai raginami atsakingai sutvarkyti tokius žemės sklypus / Edgaro Tamkevičiaus nuotrauka

Atkreipiame dėmesį, kad už nesitvarkymą yra numatyta administracinė atsakomybė.

Iki liepos 1 dienos nesutvarkius jums priklausančių sklypų, ir fiziniams, ir juridiniams asmenims priklausantys žemės sklypai bus įtraukti į apleistų sklypų sąrašą.

Apleistų žemės sklypų sąrašas bus perduodamas Valstybinei mokesčių inspekcijai dėl padidinto 4 procentų žemės mokesčio tarifo taikymo 2024 metų mokestiniam laikotarpiui.

Nelaukite paskutinės minutės, susitvarkykite jums priklausančias teritorijas!