Šalyje paskelbus visuotinį karantiną, Druskininkų savivaldybės administracija, seniūnijos ir viešojo sektoriaus įstaigos dirbs nuotoliniu būdu

Vyriausybei nusprendus, kad nuo lapkričio 7 dienos šalyje bus įvestas tris savaites truksiantis visuotinis karantinas, nuo lapkričio 9 dienos, pirmadienio, keisis klientų aptarnavimo Druskininkų savivaldybės administracijoje ir seniūnijose tvarka

Savivaldybės gyventojai bus konsultuojami nuotoliniu būdu – el. paštu arba telefonu.

Kontaktinės konsultacijos išimties tvarka bus teikiamos, tik iš anksto užsiregistravusiems klientams, po nuotolinės konsultacijos su specialistu.

Vyriausybei nusprendus, kad nuo lapkričio 7 dienos šalyje bus įvestas tris savaites truksiantis visuotinis karantinas, nuo lapkričio 9 dienos, pirmadienio, keisis klientų aptarnavimo Druskininkų savivaldybės administracijoje ir seniūnijose tvarka/Druskininkų savivaldybės archyvo nuotrauka

Specialistų kontaktus galima rasti Druskininkų savivaldybės tinklapyje www.druskininkusavivaldybe.lt

Kilus klausimams, Druskininkų savivaldybės administracija konsultacijas gyventojams teikia šiais telefonais:

(8 313) 59 159; (8 313) 51 233; (8 313) 55 355; (8 313) 52 347.

Registracija į kontaktines konsultacijas Druskininkų savivaldybės administracijoje ir Socialinės paramos skyriuje tel. 8 (3 13) 51 517.

Dėl konsultacijų ir registracijos kontaktinėms konsultacijoms Viečiūnų seniūnijoje skambinkite tel. (8 313) 47 919.

Dėl konsultacijų ir registracijos kontaktinėms konsultacijoms Leipalingio seniūnijoje skambinkite tel. (8 313) 43 360, socialiniais klausimais – (8 313) 43 369.

Informuojame, kad visiems į kontaktinę konsultaciją atvykusiems Druskininkų savivaldybės administracijos ir seniūnijų klientams bus matuojama kūno temperatūra.

Į kontaktinę konsultaciją atvykę gyventojai privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, laikytis saugaus atstumo ir asmens higienos reikalavimų dezinfekuoti rankas.

Atkreipiame dėmesį, kad asmenys, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių, tokių kaip kosulys, sloga, karščiavimas, pasunkėjęs kvėpavimas ir panašiai aptarnaujami nebus.

Visos savivaldybės viešojo sektoriaus įstaigos: biblioteka, muziejus, mokyklos ir kitos bei kitas viešąsias paslaugas teikiančios įstaigos: AB „Šilumos tinklai“, UAB „Butų ūkis“, UAB „Druskininkų vandenys“, Vandens parkas ir kitos dirbs pagal Vyriausybės nustatytus režimus, atitinkančius jų veiklą.

Išsamią informaciją api įstaigų ir įmonių darbo tvarką rasite jų tinklapiuose, o įstaigų ir įmonių sąrašą – savivaldybės tinklapio skiltyse: SAVIVALDYBĖS ĮSTAIGOS ir SAVIVALDYBĖS VALDOMOS ĮMONĖS.

Druskininkų savivaldybės informacija